Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

TIMELESS A-XION

Speciální energetická pěna se jmelím pro péči o obličej
Speciální energetická pěna TIMELESS A-XION je výrobek pro 24-hodinovou péči o obličej. Pěna TIMELESS A-XION obsahuje velké množství zvlhčujících přísad a jmelí, takže je obzvláště vhodná pro zralou pleť nebo pro pleť, která trpí nedostatkem vlhkosti. Energetická pěna TIMELESS A-XION pečuje o pokožku, která má nedostatek energie, což se projevuje bledým a unaveným vzhledem. Tak jako všechny výrobky řady TIMELESS se jmelím, i pěna TIMELESS A-XION obsahuje výtažek z jmelí, který je dobře známý svojí schopností opravovat DNA a svým imunitu stabilizujícím účinkem.

Hodnotná hyaluronová kyselina obsažená ve výrobku pomáhá uchovávat vlhkost v pokožce. Produkce hyaluronové kyseliny, která je přirozeně přítomná v pokožce, klesá po 20. roce života a pokožka pak postrádá pojivo. Dodatečné zvlhčující přísady, rostlinný alantoin a močová kyselina, zvyšují hladinu vlhkosti na povrchu pokožky (přírodní hydratační prostředky). Laktopeptidy zlepšují pružnost pokožky a zmírňují vrásky. Vysoce kvalitní příměsi obsažené v pěně TIMELESS A-XION mají okamžité a přímé účinky na pokožku; výrobek neobsahuje žádné emulgátory. Díky antimikrobionálnímu účinku zvlhčujících látek není nutná příliš silná konzervace pěny.

Pokyny
Pěna TIMELESS A-XION je snadno použitelná pěna na ošetření obličeje. Na dlaň naneste množství pěny TIMELESS A-XION o velikosti vlašského ořechu (jeden pohyb pumpičky) ráno po čistění a rozetřete ji po obličeji, krku a dekoltu. Pěna je také ideální jako základ pro make-up a vytváří matnou pleť. Díky své snadné aplikaci je pěna TIMELESS A-XION také populární u mužů jako péče o obličej po holení.

Poznámka
Jmelí je dobře známé svým imunitu stabilizujícím účinkem, a proto je vhodné pro každý typ pleti. Obsažené mléčné peptidy mohou posílit pružnost pokožky a zabránit vzniku vrásek. Přípravek TIMELESS AXION je vhodný pro zralou pleť, která je zasažena záněty způsobenými hormony a zvýšenou produkcí mazových žláz. Přináší vlhkost, která je velmi důležitá pro tento typ pleti.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Rozsáhlá řada se jmelím nabízí vynikající péči o náročnou pleť, díky čisticím a jiným přípravkům vhodným pro každý typ a potřebu pleti.