Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

TIMELESS CONCENTRATE

Koncentrát se jmelím
Koncentrát TIMELESS CONCENTRATE se používá k posílení obranného potenciálu pokožky. Pokožka je namáhána zejména vlivy okolního prostředí a může mít tendenci k předčasnému stárnutí. Jmelí se používá od nepaměti pro zlepšení pokožky, stimuluje obnovu buněk, uklidňuje pokožku a může dokonce předcházet podráždění.

Koncentrát TIMELESS CONCENTRATE dodává pokožce koncentrovaný výtažek z jmelí zpracovaný v souladu s pravidly homeopatické medicíny. Propylenglykol dodává a uchovává vlhkost.

Pokyny
Po důkladné vyčištění pleti přípravkem TIMELESS INTENSIVE CLEANSER naneste obsah pipety na obličej, krk a výstřih. Přípravek TIMELESS CONCENTRATE je výjimečně dobře snášen pokožkou, a proto může být používán i v blízkosti očí. Jakmile se koncentrát vstřebá do pokožky, naneste doporučený denní nebo noční krém a přípravek TIMELESS EYECARE.

Poznámka
Koncentrát TIMELESS CONCENTRATE s výtažkem z jmelí je velmi koncentrovaný. Koncentrát TIMELESS CONCENTRATE vyhoví i nejvyšším požadavkům na péči o obličej. Získávání kvalitního výtažku je velmi obtížné. Unikátní rostliny mají velmi vysoké požadavky na své prostředí. Rostou je na místech s velmi dobrým prostředím. Pro získání všech hodnotných přísad ze jmelí je zapotřebí mnoho rostlin.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Přípravek TIMELESS INTENSIVE CLEANSER je vhodný pro odstranění silné vrstvy make-upu a pro mastnou a normální pokožku. Čisticí prostředek odstraňuje oční make-up jemně a důkladně. Řada TIMELESS zahrnuje výrobky pro denní i noční péči podle typu pokožky. Koncentrát TIMELESS EYECARE a maska TIMELESS ACTIVE MASK jsou vhodné pro jakýkoliv typ pleti.