Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

TIMELESS EYECARE

Péče o pleť okolo očí se jmelím
Krém TIMELESS EYE CARE poskytuje vysoce kvalitní péči o choulostivou pleť okolo očí. Pleť okolo očí je tenčí než pleť na zbytku obličeje a ztrácí pružnost velice rychle. Kvůli mimice a celkovému procesu stárnutí se rychle objevují vrásky. Výtažek z jmelí chrání pokožku a pečuje o ni. Různé zvlhčující příměsi dělají pokožku měkčí a pružnější a pečují o ni po celý den. Výtažek ze světlíku má zklidňující vlastnosti a snižuje podráždění pokožky a přecitlivělost.

Pokyny
Po jemném vyčištění vklepejte krém TIMELESS EYE CARE do pokožky, začněte pod řasami, pak směrem ke spánkům a okolo očí. Krém TIMELESS EYE CARE by se měl nechat vstřebat před použitím denní nebo noční péče. Ideálně by měl být v blízkosti očí použit před tím koncentrát TIMELESS CONCENTRATE.

Krém TIMELESS EYE CARE byste mělo používat ráno a večer po čištění.

Poznámka
Krém TIMELESS EYECARE od HIGH CARE COSMETICS obsahuje výtažek z květu světlíku. Homeopatickým použitím světlíku je zmenšení nateklých víček a uklidnění zanícených očí. Oční krém navíc obsahuje zvlhčující glykopeptidy. Výtažky používané v kosmetice řady TIMELESS jsou v souladu s požadavky HAB.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Vyberte si své výrobky podle stavu vaší pokožky. Prostředky na čištění TIMELESS a pro denní i noční péči závisí na obsahu mastnoty a vlhkosti v pokožce a také na ročním období.

Řada TIMELESS s výtažkem z jmelí pokrývá všechny potřeby pokožky. K dispozici je také koncentrát a maska se jmelím jako doplněk péče s krémem TIMELESS EYE CARE.