Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

DCB [Diferencované ošetření celulitidy]

»Diferencované ošetření celulitidy a koncepce High Care Center firmy WEYERGANS jsou skutečné dary pro vaše zdraví!« Rudolf Weyergans ...čtěte více
celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


5 4 3 2 1

1980 -1990

1980

První publikace Rudolfa Weyerganse na téma image těla na Univerzitě v Cáchách, katedra sociologie.

1985

Poradenství a zprostředkování nákupu zařízení v oblasti lymfologie, zejména terapie otoků. Vývoj mechanické lymfatické drenáže jako způsobu ošetření představujícího prevenci onemocnění nohou. První publikace o posuzování pomerančové kůže jako lokální poruchy oběhu mízy. Vývoj masti, s jehož pomocí si může pacient sám provádět drenáž mízních cév.

1987

Účast na založení VERBAND MEDIZINISCHE KOSMETIK e.V. (Asociace lékařské kosmetiky). Přednáška na 40. výročním kongresu organizace C.I.D.E.S.C.O. ve Vídni. Téma: "Celulitida, onemocnění, které ještě není onemocněním."

Různé články v odborných časopisech a přednášky. Vývoj první metody na světě pro digitalizaci stimulačních proudů. Vývoj Polyshape-Signal (různé stimulační proudy v rámci jednoho jediného ošetření).

1988

První vydání knihy "Aktivně proti celulitidě" v nakladatelství Humboldt, Mnichov Vývoj přípravných metod pro zpevnění tkání a přesné lokální spalování uložených tuků.

1989

Zahájení prací na vývoji ridulýzy (vyhlazování vrásek pomocí endogennního tuku s použitím jehlové elektrody). Rozšíření sortimentu výrobků pro péči o celé tělo (peeling, tonika, balzám pro zmírnění otoků). Vývoj podtlakové masáže (SPM - systém masáže sacím čerpadlem).

1990

Změna názvu z MEDIZINTECHNIK RUDOLF WEYERGANS GMBH na WEYERGANS High-Care AG. Zvýšení kmenového akciového kapitálu. Rozsáhlá školení a semináře. Vývoj potravinového doplňku s proteolytickými enzymy pro zlepšení štěpení proteinů. Vývoj gelu pro vyhlazení vrásek na obličeji na základě fibrostimulinu a karnitinu v lipozomu (Gel "FC"-L). Odhalení účinků oleje tea tree oil a první publikace o společné práci na myšlence lipolýzy (aktivace endogenních triglyceridlipáz pomocí elektrických signálů pro zrychlení rozpadu uložených tuků).

5 4 3 2 1

1991 - 1995

1991

Prosazení metody SPM pro ošetření pomerančové kůže a ochablých tkání v oblasti dolních končetin a jako ošetření pavoučkových név. Vývoj ochranného faktoru pro paprsků, UV-C (UV-Care). Předběžné práce na kombinaci aromaterapie a kompresní bandáže jako způsobu ošetření lokálních poruch oběhu mízy. Prezentace kombinované kompresní bandáže jako kosmetické metody ošetření proti celulitidě a obezitě. Rozšíření sortimentu přípravků.

1992

Prezentace kombinované kompresní bandáže jako kosmetické metody ošetření proti celulitidě a obezitě. Rozšíření sortimentu přípravků.

1993

Zahájení rekonstrukčních prací na staré nemovitosti v Gut Boisdorfu, aby se mohla stát budoucím ústředím společnosti. Založení školicího střediska v Mnichově, Bavorsko. Účast na komisi "Deutschen Stiftung Warentest" (pro testování zboží) v Berlíně. Zahájení vědeckých studií o pomerančové kůži a účinnosti kosmetických metod. WEYERGANS High-Care AG se stává oficiálním sponzorem soutěží krásy Miss Paraguay a Miss America-del-Sud.

1994

Zahájení zkoumání ultrazvuku jako způsobu ošetření v moderní kosmetické péči o obličej a krk. Další vývoj ridulýzy a představení nového přístroje (Ridustar). Masáž SPM je prozkoumána a uznána ve Skandinávii jako způsob pro opětovnou aktivaci růstu vlasů.

1995

Společnost se stěhuje z města Cáchy do nového ústředí v Gut Boisdorfu v německém Porýní. Představení přístroje pro provádění kosmetické elektrolipolýzy (Bodystar). Zkoušky využití energie "orgon" v kosmetických přípravcích Objev jmelí jako kosmetické aktivní látky s výraznými energetickými účinky.
5 4 3 2 1

1995 - 1999

1996

Představení ultrazvuku jako metody pro kosmetické ošetření. Rozsáhlá školení a seminární práce na toto téma Kniha "Aktivně proti celulitidě" je přeložena a vydána v Polsku jako odborná lékařská publikace Představení řady TIMELESS (kosmetika se jmelím). Studie o nedostatku kyslíku jako příčině problémů s pokožkou a postavou. Přednáška na 50. výročním kongresu C.I.D.E.S.C.O. v Helsinkách o naší práci a "Trendy a megatrendy v mezinárodní kosmetice".

1997

Uznání SPM jako lékařského ošetření Představení metody pro reaktivaci kyslíku ve vzduchu, který je vdechován (IONO-CARE). Představeno čtvrté přepracované vydání knihy "Aktivně proti celulitidě" Firma WEYERGANS High-Care AG se umístila mezi 20 společnostmi s největším počtem patentů týkajících se technologií v oblasti Cách Distribuce ve většině zemí po celém světě.

1998

Firma WEYERGANS High-Care AG patří mezi 100 nejvíce novátorských společností v NRW.

1999

Ošetření DCT získává ocenění pro nejvíce novátorské ošetření celulitidy v Polsku. Představení LBNPD projektu Vacustyler.

5 4 3 2 1

2000 - 2001

2000

Změna názvu z HIGH CARE COSMETICS international GmbH na WEYERGANS HIGH CARE AG.


2001

Ošetření podtlakovými vlnami pomocí přístrojů Vacustyler a Vacumed LBNPD® je uznáno jako ošetření celulitidy, prevence onemocnění nohou a jako terapie na klinikách i v praxích. Také se používá v oblasti profesionálního sportu jako "přírodní dopink". Vývoj koncepce nové péče s řadou obsahující jmelí s využitím pěny. Digitalizace zařízení pro SPM. Založení dalších středisek zdraví vycházejících z koncepce High Care. WEYERGANS HIGH CARE AG má nyní zastoupení ve 34 zemích.
5 4 3 2 1

2002 - 2006

Dokončení koncepce koncesí pro "Centra High Care: krása - dobré zdraví - prevence" a založení 10 center v Německu. Plné členství v Německé asociaci pro licence. Hlavní koncesionáři v několika evropských zemích.

2003

Firma Weyergans představila jako první německá společnost krém proti stárnutí obsahující syntetický toxin botulin. Tento výrobek zaznamenal vynikající prodejnost od samého počátku.

Představení nové generace zařízení pro elektroterapii Bodystar a Ridustar.

Noví partneři v Malajsii, Singapuru a Indonésii.

2004

První lékařské vědecké studie o účinnosti ošetření podtlakovými vlnami přístrojem Vacustyler / Vacumed v případě ucpání cév a chronické cévní nedostatečnosti.

Vývoj koncepce pro prevenci onemocnění cév na základě dlouhodobých znalostí v oblasti patentovaného diferencovaného ošetření celulitidy.

Představení kombinovaného zařízení nabízejícího ošetření podtlakem, magnetickým polem a inhalaci ionizovaného vzduchu.

Nový partneři ve Slovinsku, Srbsku, České republice a Íránu. Výrobky a služby Weyergans jsou nyní k dispozici ve 43 státech.

2005

Představení koncepce “Společnost pro lékařskou kvalitu pro tepny, žíly a mízní cévy”: Rodinní lékaři začínají používat Vacustyler v prevenci onemocnění nohou IV: "Vesmírný válec" je vybaven plně automatickými programy pro ošetření. Další studie o použití podtlaku v lékařství, zejména při léčení bolesti a syndromu diabetické nohy. Představení zařízení pro iontoforézu pro domácí ošetření spolu se speciálním výrobkem pro zmírnění váčků pod očima. Představení na ametickém trhu.

2006

Lékařské wellness: Firma Weyergans byla jednou z prvních společností, které naplnila tento výraz skutečným obsahem. Představení koncepce. Digitalizace přístroje Slide styler a zařízení pro inhalaci iontů. Rozšíření řady Nutricare o výrobky pro dietu s nízkým obsahem uhlovodanů. Noví partneři pro Rusko a Španělsko.