Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

TIMELESS ACTIVE MASK

Aktivní maska se jmelím
Maska TIMELESS ACTIVE MASK se jmelím poskytuje speciální dodatečnou péči o pokožku při změně ročního období, kdy je pokožka obzvláště namáhaná nebo jako v rámci preventivní péče o pokožku. Výtažek ze jmelí podporuje imunitní systém, chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí.

Maska TIMELESS ACTIVE MASK obsahuje nový aktivátor kolagenu ASC III, který zvyšuje syntézu kolagenu. Kaviár obsažený v masce TIMELESS ACTIVE MASK představuje hodnotnou pomoc při dodání vlhkosti pokožce.


Vitamín E váže a uchovává vlhkost. Všechny hodnotné složky masky TIMELESS ACTIVE MASK a lipozomy se spojily, aby vytvořily dokonalou péči a ochranu pro pokožku.

Pokyny
Po důkladné vyčištění pleti přípravkem TIMELESS INTENSIVE CLEANSER naneste tenkou vrstvu masky TIMELESS ACTIVE MASK na obličej, krk a výstřih. Před použitím masky naneste na pleť v okolí očí přípravek TIMELESS EYECARE.

Maska TIMELESS ACTIVE MASK zůstává na pokožce 15 až 20 minut a pak se odstraní teplým obkladem. Při pravidelném používání (dvakrát týdně) vypadá pleť jemnější a hladší.

Poznámka
Léčivé účinky jmelí jsou známé již více než dva tisíce let. V této době bylo používáno zejména pro léčení pokožky a posílení imunitního systému.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care Cosmetics
Vyberte si své výrobky podle stavu vaší pokožky. Prostředky na čištění a pro denní i noční péči závisí na obsahu mastnoty a vlhkosti v pokožce a také na ročním období. Řada TIMELESS s výtažkem z jmelí pokrývá všechny potřeby pokožky.

Je k dispozici také přípravek TIMELESS EYECARE, koncentrát se jmelím, jako doplněk masky TIMELESS ACTIVE MASK.