Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

TIMELESS INTENSIVE CARE

Intenzivní péče se jmelím
Krém TIMELESS INTENSIVE CARE je bohatý krém pro péči o náročnou pokožku vykazující první příznaky stárnutí. Krém TIMELESS INTENSIVE CARE je ideální jako noční péče pro regeneraci pokožky. Vysoký obsah výtažku z jmelí posiluje imunitní systém a stimuluje opravu buněk. JOJOBOVÝ OLEJ, "tekuté zlato", je rozpustný ve vodě a velmi dobře proniká do pokožky a dodává jí vlhkost.

Vitamín E se používá jako inhibitor volných radikálů, aby bránil poškození buněk. Sericin je dobře známý svou unikátní schopností vázat proteiny. Má schopnost vázat se na keratin (vazebnou látku mezi buňkami) pokožky a vytváří zde ochrannou vrstvu. Tato ochranná vrstva je okamžitě viditelná ve formě hedvábně hladké pleti a zpevňujícího účinku.

Pokyny
Krém TIMELESS INTENSIVE CARE se nanáší po důkladném vyčištění jako noční péče nebo jako denní ochrna v zimě a lehce se vmasíruje. Před použitím krému TIMELESS INTENSIVE CARE by měl být na citlivá místa okolo očí použit přípravek TIMELESS EYE CARE.

Poznámka
Krém TIMELESS INTENIVE CARE od firmy Weyergans High Care Cosmetics obsahuje sericin. Tento protein bource morušového chrání hedvábné vlákno. Je rozpustný a má unikátní schopnost vázat se na proteiny, zejména na keratin. Navíc krém TIMELESS INTENSIVE CARE obsahuje vitamín E jako přirozený zvlhčující prostředek a látka vázající radikály.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care Cosmetics
Péče o náročnou a zralou pokožku si vyžaduje důkladné, jemné vyčištění. Použijte přípravek TIMELESS INTENSIVE CLEANSER pro odstranění zbytků makeupu. Řada TIMELESS obsahuje denní péči, koncentrát, a zvlhčující pěnu na obličej a masku pro péči o náročnou pokožku.