Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

TIMELESS MOISTURISING CREAM

Hydratační krém se jmelím
Krém TIMELESS MOISTURIZING CREAM se používá pro každodenní péči o suchou a náročnou pokožku. Jedná se o ideální denní ochranu před vlivy životního prostředí. Suchý vzduch ve vytopených kancelářích, výfukové plyny na ulicích i nikotin denně útočí na naše buňky. Pokožka reaguje ztrátou vlhkosti, což se projevuje jako rýhy způsobené její suchostí a obvykle bledou pokožkou se špatným prokrvením. Krém TIMELESS MOISTURIZING CREAM chrání pokožku před těmito vlivy.

Výtažek z jmelí posiluje imunitní systém. JOJOBOVÝ OLEJ, "tekuté zlato", je rozpustný ve vodě a velmi dobře proniká do pokožky a dodavá jí vlhkost. Ostatní příměsi, jako například hyaluron a inositol, jsou přírodními zvlhčujícími přísadami. Močovina je prospěšná zejména pro silně podrážděnou pokožku. Pomáhá vázat vlhkost a uklidňuje i velmi citlivou pokožku.

Pokyny
Po důkladné očištění pleti naneste krém TIMELESS na obličej, krk a dekolt a vmasírujte jej, nejraději ráno. Lehká masáž zlepšuje krevní oběh v pokožce, takže dochází k lepšímu přenášení aktivních látek krému TIMELESS MOISTURIZING CREAM. Vyhýbejte se okolí očí, pro tato místa použijte přípravek TIMELESS EYE CARE se jmelím.

Řada TIMELESS obsahuje dva výrobky pro čištění pleti. Přípravek TIMELESS INTENSIVE CLEANSER je ideální na večer, kdy je nutné odstranit všechny zbytky makeupu.

Poznámka
Krém TIMELESS MOISTURISING CREAM se používá podle stavu pokožky a jejich potřeb. Obsahuje velký podíl zvlhčujících přísad a má vysoký obsah výtažku ze jmelí.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care Cosmetics s
Krém TIMELESS INTENSIVE CARE je ideální pro noční péči o suchou, náročnou pokožku. Koncentrát TIMELESS CONCENTRATE obsahuje vysoce koncentrovaný výtažek z jmelí. Pro pravidelné ošetření nabízí maska TIMELESS ACTIVE MASK pokožce kaviár, bambucký tuk, vitamín A, vitamín E, vitamín C a aktivátor kolagenu ASCIII.