Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

DCB [Diferencované ošetření celulitidy]

»Diferencované ošetření celulitidy a koncepce High Care Center firmy WEYERGANS jsou skutečné dary pro vaše zdraví!« Rudolf Weyergans ...čtěte více
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...
celulitida
Firma WEYERGANS HIGH CARE AG vyvíjí novátorské výrobky splňující požadavky na péči o rozdílné typy pleti již více než 25 let. Klepnutím zde naleznete nejlepší výrobek pro vás...


4 3 2 1

Aktivní kyslík

Účinný, blahodárný a absolutně nejnovější trend. Nepostradatelná složka krásy pro viditelné občerstvení. Nové vědecké poznatky a nové moderní technologie to umožňují. Zapomeňte na lékařskou a mnohem dražší aplikaci koncentrovaného O2 z tlakových lahví nebo z kyslíkových generátorů. Rozhodující jsou energizující vlastnosti kyslíku, ne jeho koncentrace.

IonocareJako odborník na krásu víte: stav naší pokožky je z 80% výsledkem vnějších faktorů stárnutí. Ostré sluneční světlo, vydýchaný vzduch v uzavřených místnostech ... to vše má vliv na metabolismus kůže, a to velmi negativním způsobem. Výsledek: pokožka se stává tenčí a sušší. Předčasně ztrácí pružnost. Vyrývají se do ní vrásky.

Na ostatních částech těla tkáň povoluje, což vede k dobře známým příznakům jako je ochablá kůže a celulitida. Pokožka zrcadlí působení faktorů stárnutí na metabolismus a tedy na celý organismus. Ten pak stále více postrádá jeden rozhodující faktor: energii. A tuto energii představuje síla aktivního kyslíku. Ve vzduchu, který dýcháme, je kyslík (O2) zastoupen 21%. Plíce si z toho berou přibližně 25% a pomocí krve přenesou kyslík do kapilár a k buňkám. Důležité: kyslík ze vzduchu musí být v tkání nejprve energizován, v tak zvaném citrátovém cyklu, a to pomocí enzymů.

A tedy pouze aktivní, elektricky nabitý a ionizovaný kyslík se dostane do elektráren buněk, kde je nezbytně potřebný jako ezdroj nergie pro každou biochemickou látkovou přeměnu. Ale ve vnějším světě se na kyslík ve vzduchu navazuje smog a různé jedy. Navíc: trávíme více než 90% našeho času v uzavřených místnostech. I zde přírodní kyslík ztrácí svoji vitalitu a energizující schopnost. Náš organismus nyní potřebuje podstatně delší čas na enzymaticko-elektrickou regeneraci takto vázaného neaktivního kyslíku. A tělo již není schopno dostatečně uspokojovat poptávku po kyslíku ze strany svého metabolismu!

4 3 2 1

Aktivní kyslík: Vitamín krásy

Viditelným důsledkem nedostatku kyslíku je předčasně zestárlá, povolená pokožka. I naše duševní pohoda je v ohrožení. Únava, nervozita a bolesti hlavy jsou příznakem, stejně tak jako deprese, různé organické choroby a mnoho dalšího. Ale tyto problémy by nemusely být.

Konečně je na obzoru řešení! Tato řešení se nazývá: Inhalační léčba IONO-CARE. Metoda IONO-CARE využívá přirozený obsah O2 ve vzduchu. Stroj vyčistí vzduch od nečistot, virů a bakterií a automaticky dodá kyslíku přesné množství energie potřebné pro to, aby byl možný přímý přechod do buněk. Takovýmto způsobem dostane metabolismu to, co potřebuje: sílu aktivního kyslíku.
4 3 2 1

IONOMED: pohodlně - proč ne?

Nové vědecké poznatky a nové moderní technologie to umožňují. Zapomeňte na lékařskou a mnohem dražší aplikaci koncentrovaného O2 z tlakových lahví nebo kyslíkových generátorů. Rozhodující jsou energizující vlastnosti kyslíku, ne jeho koncentrace. A obsluha přístroje IONO-CARE je tak snadná. Stačí si nasadit dýchací masku a zapnout přístroj! Stroj je připraven k použití okamžitě po zapnutí a pracuje absolutně spolehlivě a tiše. Filtrační jednotka je úsporná a je třeba ji vyměnit až po 2.000 hodinách provozu v průměrné místnosti s průměrným vzduchem. Levné dýchací masky se snadno čistí a dezinfikují, ideálně by měl každý zákazník mít svoji vlastní masku.

Nejlepších výsledků je dosahováno, pokud proběhne deset sezení po 60 minutách. Tyto procedury představují velmi výnosné rozšíření nabídky v jakémkoliv ústavu. Obvykle jsou nabízeny jako samostatné inhalace. Inhalace s použitím přístroje IONO-CARE jsou ideální také jako doplňkové ošetření, možné je použití masky v průběhu mechanické lymfatické drenáže, podtlakové masáže, elektroléčby, ošetření ultrazvukem nebo jakéhokoliv jiného ošetření. V takovém případě použití je možné zkrátit proceduru na 30 minut a nabízet ji za rozumnou cenu. I tento čas je dostatečně dlouhý pro stimulaci látkové přeměny. Pokožka i každá jednotlivá buňka v organismu to ocení v podobě obnovené aktivity, dobrého zdraví a duševní pohody.

A v každém případě dojde také ke zvýšení ziskovosti a kvalifikace salonu.
4 3 2 1

Moderní a holistická kosmetika?

Díky využití metodu IONO-CARE může podstatně více lidí využívat přínosů aktivního kyslíku. Ať už potřebují zlepšit vzhled pokožky, podpořit celé tělo a zlepšit postavu nebo prostě jen zlepšit obecný pocit pohody a povzbudit imunitní systém těla... S kyslíkem můžete dostat svůj vzhled, své tělo i svou duši do špičkové formy. Tato léčba znamená péči zevnitř i zvenku; je to naprosto moderní a holistická kosmetika.

Rozhodně nejnovější trend! Proč byste nemohli ve svém salonu nabízet tuto novou příležitost za rozumnou cenu, aby si vaši klienti mohli pozitivním způsobem užívat celého svého těla i života! Využijte výhod síly energizovaného aktivního kyslíku. S metodou IONO-CARE máte tuto možnost na dosah ruky.