Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky

GALVANO SPA

Vlastnosti
S Galvano Spa nabídnete Vašim zákazníkům lékařsky vyzkoušenou a ověřenou hydrogalvanickou lázeň pro jejich nohy. Ošetření fyzicky neutralizuje a váže volné radikály, uvolňuje přebytečné kyseliny a škodlivé látky v organismu. Tato ošetření jsou obzvláště populární u těch zákazníků, kteří projevují zájem o vyvážené diety, detoxikaci, pročištění organizmu a péči o zdraví obecně. Galvano spa je praktické zařízení, které je mobilní a lze ho ideálně využít paralelně s ošetřením obličeje či dekoltu.

Pokyny
Revitalizuje organismus a obnovuje kyselost/rovnováhu. Je velice prospěšný v případě metabolických poruch, stresu, stavech vyčerpání, chronické únavy a alergických reakcí. Má trvající stimulační efekt pro cirkulaci (ideální v případě studených nohou).

Přístroj je určen pro kosmetické salóny, pro lékařské, wellness a zdravotní zařízení.

Samotné ošetření trvá 30 minut. Doporučený program ošetření je
8 – 12 aplikací v intervalu po dvou dnech.

Poznámka
Galvano Spa Detoxikátor : 120 – 240 Volt / 50 – 60 Hz / 50W / ochranná třída 2. Integrované napájecí zařízení. Automatická kalibrace solné lázně. Velký LCD display. Akustické znamení a automatické vypnutí po skončení ošetření. Automatický indikátor intenzity. Programy ošetření mohou být také manuálně nastavovány. Automatický vypínač při příliš vysokém elektrickém zatížení. Akustický signál pokud nastane chyba. Extra velká nádoba pro nohy/chodidla (velikost až 50). Zařízení obsahuje jednorázové vaky pro ošetření (pro maximální hygienu a snadné čištění), dále desinfekci, jemnou sůl, čistící nádobu a čistící roztok pro ionizátor a návod k použití. Elektrická ochrana zařízení je v souladu se směrnicemi a dle všech medicínských pravidel.