Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Výživové doplňky

Dostaňte se do formy, zůstaňte ve formě díky ananasovým enzymům a vitamínu B/karnitinu! Již dlouho se ví, že bromelin - enzym nacházející se v ananase - stimuluje trávení a podporuje trávení lineárních proteinů obsažených v potravě. Mnohé diety a terapii využívají tohoto principu pročištění těla zevnitř, a to spalováním těchto proteinů v pravidelných intervalech. Ananasové dropsy BODY LINE nahrazují konzumaci čerstvého ananasu a obsahují, vedle vitamínu C potřebného pro proces spalování, také karnitin, který aktivuje metabolismus.

Vyčistěte si svůj organismus čajem STYLER TEA – zdraví a vitalita se spoustou chuti!
Vyvážená směs obsahující zelený čaj, mátu, kůru stromu lapacho a rooibos uvede lymfatický systém do pohybu a udrží vaši mysl v pozoru. Vyvinut pro detoxikaci a pročištění. Také částečně užitečný jako dietní podpora, při Diferencovaném ošetření celulitidy (DCT) a jako denní doplněk pro posílení tělesné a duševní pohody a vitality.

COLAMINE: Stavební bloky pro hladkou pleť a pevné vazivové tkáně a kosti! Hydrolyzované aminokyseliny kolagenu - proteinu přirozeně se vyskytujícího v pojivových tkáních, tj. proteinu, který je již enzymaticky rozštěpen, jsou mocným nástroje pro hladkou, pevnou pokožku! COLAMINE obsahuje vše, co organismus potřebuje, a to v nejčistší formě. Neobsahuje vůbec žádné potenciální alergeny – a je vhodný dokonce i pro diabetiky. Pevné pojivové tkáně podporují fyziologickou čerpací činnost svalů - což je v boji proti celulitidě rozhodující.

Nízký obsah cukru pro skvělé výsledky! Koktejl BEAUTY SHAKE pro skvělou postavu. Nápoj v prášku s hypoglykemickým účinkem na trávení a metabolismus?
Dieta s nízkým glykemickým indexem je klíčovou součástí mnoha moderních výživových koncepcí! Tato úspěšná dietní koncepce přichází z USA a hlásá zprávu o nízkém obsahu uhlovodanů. Dieta s nízkým obsahem uhlovodanů umožňuje, aby tělo okamžitě spalovalo a metabolizovalo potraviny, které jíme. Pouze malé množství se ukládá jako energie do tuků na dobu, až ji bude tělo potřebovat. A na tomto principu vám koktejl NUTRICARE BEAUTY SHAKE pomůže dosáhnout skvělé postavy.
Vedle důležitých a vysoce výživných aminokyselin obsahuje BEAUTY SHAKE také L-karnitin, který dále podporuje metabolismus tuků.