Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


Celulitida - výzkum celulitidy
2 1

Výzkum

Výzkum moderních dní bere do úvahy demografické rozložení celulitidy a také anatomické a fyziologické znalosti. A konečně existuje vysvětlení tohoto jevu!*

Nyní existují způsoby a strategie, jejichž pomocí je možné celulitidu viditelně zredukovat. Zaručeně! Firma Weyergans HIGH-CARE AG hraje rozhodující roli v moderním výzkumu a její úspěšná koncepce, Diferencované ošetření celulitidy, (DCT), patentovaná v mnoha zemí byla také vyvinuta zde.

2 1

Ošetření celulitidy vychází ze čtyř fází

1. lymfatická drenáž
2. aktivace štěpení tuků
3. zpevňování vaziva
4. cévní gymnastika

Největší světový výzkum celulitidy prokázal, že ošetření HIGH CARE je úspěšné. Diferencované ošetření celulitidy (DCT) v rámci WEYERGANS High-Care vykazuje optimální výsledky.

Studie zkoumala úspěšnost ošetření na základě lékařské a kosmetické praxe. Byly přezkoumány karty celkem 963 zákazníků z 98 kosmetických salonů, nelékařských i lékařských praxí, u kterých byly používány různé přístroje a přípravky ke zlepšení proudění a oběhu lymfy. Terapeuti používali různé mechanické metody a přípravky pro ošetření celulitidy, zejména podtlakovou masáž (SPM), kombinovanou kosmetickou kompresní terapii (zábaly), mechanickou lymfatickou drenáž (Slide-Styler) atp.

V přibližně 90% dokumentovaných případů bylo pozorováno uspokojivé zlepšení viditelných příznaků, a to jak z pohledu terapeutů, tak z pohledu pacientů. Navíc bylo zaznamenáno podstatné zmenšení obvodu, a to průměrně o 6,5% na stehnech, 5,4% na bocích, 6,6% na břiše a 5,9% na hýždích.

Rudolf Weyergans ovlivnil svět kosmetiky díky několika letům výzkumu a vývoje. Brzy identifikoval celulitidu jako místní narušení proudění lymfy.

Další tipy můžete najít v knize "Aktivně proti celulitidě".

*) vědecký výzkum v únoru 1998, (vedení: Prof. Dr. M. Schmidt, Institut Maxe Plancka pro Experimentální medicínu, Goettingenen).