Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

TIMELESS INTENSIVE CLEANSER

Intenzivní čisticí prostředek se jmelím
Přípravek TIMELESS INTENSIVE CLEANSER je ve vodě rozpustný čisticí gel, vhodný zejména pro čištění mastné pleti. Gel TIMELESS INTENSIVE CLEANSER také rychle a jemně odstraňuje oční make-up (ve vodě rozpustný), váže přebytečnou mastnotu a současně odstraňuje šupinatou pokožku, a to aniž by ji vysušil. Výtažek ze jmelí je dobře známý svoují schopností posilovat imunitu, aloe vera dodává pokožce vlhkost dokonce v průběhu procesu čištění.

Pokyny
Dávka gelu TIMELESS INTENSIVE CLEANSER o velikosti vlašského ořechu je dostatečná pro vyčištění obličeje, krku a dekoltu. Čisticí prostředek nanášejte krouživými pohyby vlhkýma rukama a opláchněte jej vodou nebo vlhkým obkladem. Navlhčete dva kosmetické tampóny do čisticího prostředku pro snadné odstranění očního make-upu bez podráždění očí.

Poznámka
Přípravek TIMELESS INTENSIVE CLEANER od firmy Weyergans High Care obsahuje sericin. Tento protein bource morušového chrání hedvábné vlákno. Je rozpustný a má unikátní schopnost vázat se na proteiny, zejména na keratin. Navíc přípravek TIMELESS INTENSIVE CLEANSER obsahuje vitamín E jako přirozený zvlhčující prostředek a látku vázající radikály.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Vyberte si své výrobky podle stavu vaší pokožky. Prostředky TIMELESS pro denní a noční péči se používají podle obsahu mastnoty a vlhkosti v pokožce a také podle ročního období.
Řada TIMELESS s výtažkem z jmelí pokrývá všechny potřeby pokožky. Pro doplnění ošetření přípravkem TIMELESS INTENSIVE CLEANSER je k dispozici oční péče, koncentrát a maska.