Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

DCB [Diferencované ošetření celulitidy]

»Diferencované ošetření celulitidy a koncepce High Care Center firmy WEYERGANS jsou skutečné dary pro vaše zdraví!« Rudolf Weyergans ...čtěte více
celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


Novinky

WEYERGANS HIGH CARE AG na výstavě MEDICA v Dusseldorfu

Dusseldorf, 15.11. 2007

WEYERGANS HIGH CARE AG na výstavě MEDICA v Dusseldorfu
Tento rok dobyla výstavu MEDICA nová technologie: VACUSPORT - regenerační systém. Zejména v rámci ortopedické léčby jsou dosahovány vynikající výsledky při rehabilitaci. Zařízení VACUSPORT zajišťuje rychlejší regeneraci a zlepšený výkon v prostředí špičkového sportu. Systém VACUSPORT vyvolal ve sportu pozdvižení již před výstavou MEDICA. Početné zástupy návštěvníků výstavy z celého světa se informovaly na stánku K 51 firmy Weyergans v hale K 51.

Zvýšení výkonnosti prostřednictvím fyzikálního zrychlení regenerace se setkalo s velkým zájmem

Sofie, 12.10. 2007

WEYERGANS HIGH CARE AG na výstavě MEDICA v Dusseldorfu
V novém hotelu Vega představil výkonný ředitel firmy Weyergans High Care AG pan Rudolf Weyergans nový Vacusport – systém pro zrychlení regenerace a rehabilitace pro atlety. Bulharský zástupce Weyergans High Care AG, firma High Group Consulting Ltd. se sídlem v Sofii, uspořádal tuto tiskovou konferenci a představení systému Vacusport. Jak novináři, tak sportovní lékaři projevili velký zájem o fyzikální akceleraci. Lidé pochopili, že metoda Vacusport vytvořila nový standard v mezinárodním špičkovém sportu, který potřebují i bulharské asociace.

Je to úžasné...

Pláž Timmendorf, 3.9. 2007

Je to úžasné! Naším cílem bylo, abychom se umístily do 9. místa a teď máme bronzovou medaili“ říká Ruth Flemingová.

Tímto vítězstvím oplatilo toto duo z Kolína prohraný zápas dvojici Pohlová/Rauová. Dvojice Ruth Flemigová / Stefanie Hüttermannová se stala velkým překvapením na letošním německém mistrovství. Díky obsazení třetího místa a dosažení dvou vítězství proti dobře připraveným národním týmům mají za sebou mladé dámy z Alemannia Aachen skutečně vynikající sezónu! Dvojice Flemigová/ Hüttermannová již prokázala své schopnosti dobrým výsledkem na studentském mistrovství Evropy v Barceloně a získáním titulu NVV v Hannoveru. "Je to úžasné, vždy jsem snila o tom, že budu hrát na tomto kurtu" říká Stefanie Hüttermannová.

Olympijská základna zkouší ošetření podtlakem

Essen, 28.6. 2007

Zvýšení výkonnosti pro německé atlety
Dne 29. srpna 2007 se uskutečnila tisková konference ve federálním tréninkovém středisku pro stolní tenis v Dusseldorfu, a to na pozvání olympijské základny v Essenu. Téma: Představení výsledků zkoumání metody známé již mnoho let ve vybraných kosmetických salonech a zařízeních pro fitness a wellness, které kladou důraz na formování těla, zdravotní způsobilost a zdravou krásu: Ošetření podtlakem.

Vesmírný válec byl vědecky vyzkoušen
Lékař Dr. Alf, vedoucí oddělení sportovního lékařství na Olympijské základně, představil výsledky zkoumání krve atletů. Jeho úkolem bylo, z pověření německých olympijských základen, ověřit účinky metody na regeneraci atletů a zda je možné dosáhnout zvýšení výkonnosti. Pozadí: Ve špičkovém sportu je klíčem k úspěchu nejen trénink, ale také a zejména regenerace. Dnes každý pracuje a trénuje intenzivně, ale pouze sportovec se správnou a zkrácenou fází regenerace může nejen nejlépe využít výsledků svého tréninku, ale také se do tréninku rychleji vrátit, a to díky kratší fázi regenerace. Čas mezi dvěma tréninkovými jednotkami je optimálně využíván k co nejrychlejšímu obnovení výkonnosti, a to v souladu s nejmodernějšími lékařskými a vědeckými poznatky, tak, aby se sportovec mohl vrátit zpět do tréninku silnější a dříve. Úspěch a umístění atleta ve velké míře závisí na jeho regenerační fázi.

Lepší parametry krve díky moderní technologii
Výsledky výzkumu jsou jasné. Díky zlepšenému oběhu krve a lepšímu pročištění je možné ověřit rychlejší odbourávání laktátu a kreatinkinázy. Toho je dosaženo zvýšením mikrocirkulace a optimalizací kapilarizace pomocí rytmické kapilární dilatace a kapilární komprese způsobené tlakem a podtlakem. Doktor Alf vysvětlil novinářům a funkcionářům sportovních asociací, že tato metoda ošetření funguje jako externí srdce čerpající mízu. To bylo prokázáno výsledky laboratorních testů a zlepšením aerobních a anaerobních podmínek. Původně byly východiskem pro tuto unikátní metodu ošetření studie v rámci kosmického lékařství.

Pozitivní účinek na tělesnou i duševní pohodu
Vědecké zkoumání také potvrdilo, že použití vede ke zvýšení koncentrace endorfinů v mozku, což u atletů automaticky zlepšuje subjektivní pocit tělesné a duševní pohody. Podle doktora Alfa se to také ukázalo v měřitelném zvýšením motivace u těch atletů, kteří používali zařízení s podtlakem, v porovnání s atlety, kteří ho nepoužívali. . Fyzikální regenerační systém s podtlakem představuje novou metodu pro zlepšení výkonnosti ve špičkovém sportu. Otevírá nové možnosti pro alchymii tréninku, zejména díky zlepšené výkonnosti. Kromě již dostupných pozitivních studií a výzkumů z oblasti žilního lékařství (flebologie) a posílení proudění krve v případě arteriosklerózy (angiologie) a také lékařské studie z Francie, která prokázala pozitivní výsledky ošetření pod tlakem při pomerančové kůži, je nyní k dispozici další sportovně-lékařský a vědecký výzkum. To je také velmi důležité pro ta místa, kde je „vesmírný válec“ již nainstalován. Právě použitím metod, které byly ověřeny v rámci empiricky (vědecky) srovnatelného klinického pokusu, dostávají pojmy lékařské wellness nebo lékařské fitness svůj skutečný význam. Zejména pro vybrané salóny krásy, zařízení pro fitness nebo wellness není povinné, aby jejich tým zahrnoval lékaře, chtějí-li nabízet lékařské wellness. Je povinné, aby služby fungovaly - nejen na papíru nebo v letáku, ale aby to byly ověřeno studiemi a jejich účinky prokázány v každodenní praxi!

Přívlastek „Lékařské“ není pro každého
Salóny krásy, střediska zdraví nebo wellness, která nabízejí lékařské fitness nebo lékařské wellness, se odlišují od svých konkurentů. Na jedné straně lékařské výrobky a služby něco stojí, protože přívlastek lékařské znamená také kvalitu a splnění podmínek ISO, které jsou přísnější než standardní norma 9001. Tím cena služeb automaticky stoupá. Na druhé straně jsou zde lékařské služby, díky nimž jsou tato zařízení přitažlivá pro bohaté lidi v nejlepším věku, pro které je zdraví, zlepšení fyzické výkonnost a vytrvalosti stejně sexy jako pozitivní image těla. A za tímto účelem jsou připraveni utratit peníze, jak to ukázaly nejnovější studie týkající se chování spotřebitelů. Pro ně je kvalita důležitější než cena. Samozřejmě, nejdůležitější je, aby služba fungovala. A jak již bylo prokázáno, "válec" také pomáhá dosáhnout tohoto cíle!

U kolébky stálo letecké kosmické lékařství

Gut Boisdorf, 5.6. 2007

Nová metoda optimalizuje regeneraci ve výkonnostním sportu

První prezentace výsledků studie na FIBO 2007

Na Institutu pro sportovní lékařství v olympijském sportovním středisku Porýní - Porúří (Olympiastützpunkt Rhein - Ruhr) v Essen byla testována metoda, která u sportovců na rozdíl od srovnávací skupiny, která trénovala bez ošetření, vede k mnohem lepším hodnotám laktátu a kreatinkinázy. Kdo se domnívá, že v oblasti regenerace ve výkonnostním sportu již nemůže dojít k žádnému dalšímu vývoji, může se nyní nechat o jedné takové metodě poučit. Jedná se o válec (Vacusport), do kterého si sportovec lehne a ve kterém je vytvářen rytmicky proměnlivý podtlak. Podobné přístroje se používají také při letech do vesmíru s posádkou; na Mezinárodní vesmírné stanici ISS je s jejich pomocí zajišťováno dostatečné prokrvení nohou a chodidel kosmonautů v beztížném stavu vesmíru. Přístroj Vacusport vyvolává u sportovců výrazně rychlejší regeneraci svalstva, a tím vyšší výkonnost. Pod vedením vedoucího lékaře Dr. Dietmara F. Alfa se v rámci předběžné studie podrobilo srovnání nejdříve deset sportovců. Po zjištění výsledků je od konce března pozorováno celkem 100 sportovců. Výsledky byly odborné veřejnosti představeny na Mezinárodním veletrhu pro fitness a wellness, FiBo 2007, v Essenu. Výrobcem válce pro masáž podtlakovými vlnami je společnost Weyergans High Care AG se sídlem v rýnském Dürenu. Institut sportovního lékařství v Olympijském sportovním středisku Rhein – Ruhr Vedoucí lékař Dr. med. Dietmar F. Alf, Wittekindstr. 62 - 45131 Essen - Tel +49 (0) 201 – 47 10 10

Pocením k úspěchu

Düren, 24.5. 2007

Přesně na začátku nové sezóny plážového volejbalu převzala společnost Weyergans High Care AG podporu slibného ženského týmu. V této sezóně se sešly Ruth Flemigová a Stefanie Hüttermannová, které v Německu patří k elitě v tomto trendovém sportu. Obě studentky jsou na nejlepší cestě stát se národním a mezinárodním špičkovým týmem. Obě hráčky jsou po venkovní sezóně členkami týmu Alemannia Aachen ve 2. spolkové lize a již několik let slaví spolu s ostatními kolegyněmi úspěchy v plážovém volejbale. Na dvojici dohlíží Waldemar Uherek, renomovaný trenér nejenom na beachvolejbalové scéně. Cílem sezóny 2007 je umístit se mezi prvními pěti ženskými národními týmy. Ve světovém žebříčku by bylo skvělým úspěchem dostat se na některé z prvních 25 míst. Další informace o sezóně 2007 najdete také na adrese www.flemighuettermann.de

“Klinsmannův efekt” se šíří “Bundesligou"

Kolín n.R, 6.2. 2007

1.FC Koeln: Firma WEYERGANS HIGH CARE pomohla Kolínu n.R. vrátit se zpět do první divize!
Díky bývalému trenérovi německého národního fotbalového týmu Jurgenu Klinsmannovi si novátorské a slibné tréninkové metody nacházejí cestu také do první a druhé divize německé profesionální "Bundesligy". Tým 1.FC Koeln (tým v Kolíně n.R.) se stává průkopníkem v této oblasti také díky jeho vedoucímu fyzioterapeutovi Bayborovi Acemi. Od 20. července 2006 tým z Kolína používá přístroj VACUSPORT od firmy WEYERGANS HIGH CARE AG ve svém oddělení fyzioterapie. Tato špičková terapie s podtlakovými vlnami pomáhá fotbalistům pomocí mechanicky stimulovaného „praní tkání“ k rychlejší regeneraci po denních tréninkových dávkách i v průběhu sezóny. Přístroj VACUSPORT je dále vybaven zařízením pro ošetření magnetickým polem a také přístrojem pro inhalaci iontů kyslíku. Vedle rychlejší regenerace zajišťuje přístroj VACUSPORT také rychlejší hojení a rehabilitaci v případech drobných poranění jako jsou natažené svaly, přetržení svalových vláken a natažené vazy. V neposlední řadě zařízení zajišťuje špičkovým atletům zvýšenou výkonnost a vyšší houževnatost naprosto přirozeným způsobem, v jehož rámci posiluje funkce a mechanismy těla a pomáhá tělu, aby se samo regenerovalo rychleji - což je způsob na hony vzdálený nelegálnímu dopingu. Doposud se VACUSPORT využíval pouze v lékařské wellness a také v oblasti medicíny. V těchto oblastech je VACUSPORT úspěšný v boji proti celulitidě, slabým pojivovým tkáním, onemocněním cév a poruchám krevního oběhu. Pomocí následných studií a dokumentace WEYERGANS HIGH CARE AG je možné zkoumat mechanismus jeho použití v oblasti sportu a atletiky. Rychlé odbourání laktátů, zvýšená kapilarizace (nové malé krevní cévy ve svalech) a zvýšená kapilární dilatace (rozšíření cév) jsou výsledky, které jakýkoliv fyzioterapeut spojuje s použitím přístroje VACUSPORT. Navíc se sportovec pomocí ošetření podtlakem stává pružnějším. Unavené a těžké nohy po tréninku nebo náročném zápase okamžitě zmizí, dokonce i podlitiny a otoky jsou vyléčeny rychleji pomocí přístroje VACUSPORT. A v neposlední řadě zařízení uvolňuje fyzioterapeuty, protože vedle ruční lymfatické drenáže mohou nabízet i ošetření přístrojem. Vedle zařízení VACUSPORT nabízí firma WEYERGANS HIGH CARE AG celé spektrum dalších metod ošetření, které se mohou používat v oblasti sportu a atletiky, ale také pro lékařské wellness. Přehled úplného sortimentu výrobků naleznete na adrese www.weyergans.com

Podtlakové čerpadlo „Vacustyler“ dobývá špičkový sport: Jak z toho můžete mít prospěch vy?