Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Doplňková péče

IONTO PEN

Pero IontoPen: Iontoforéza pro domácí ošetření
Iontoforéza je uznávaná jako postup v rámci fyzikální terapie již několik desetiletí a používá se pro zavedení aktivních látek do pokožky (transdermální systém). Pero IontoPen je první zařízení, které vám umožňuje, abyste si ošetření prováděli sami.

Navíc může pero IontoPen pomoci regenerovat a zpevnit kožní tkáň. Pomocí pulzujícího stejnosměrného proudu jsou aktivovány ionty lymfy, což vede k lepší absorpci do buněk (difúze a osmóza) a tedy k lepšímu dělení buněk.

Pokyny k použití
Pero IontoPen se drží v ruce jako běžná propiska a ukazováček se musí dotýkat zlatého oválného plíšku (aby byl zaručen dobrý kontakt, prst si navlhčete). Nejprve vmasírujte na místa pokožky, která chcete ošetřit, příslušnou kapalinu, například oční sérum, a potom se těchto míst dotýkejte špičkou pera.

S použitím lehkého tlaku a krouživých pohybů zapracujte koncentrát do pokožky. Proud teče ze špičky pera (-) přes pokožku a celé tělo zpět na kladný pól pera (prst). Na své cestě pokožkou proud také přenáší aktivní složky koncentrátu a tak zajišťuje dostatečně hluboké proniknutí.

Protékání proudu je indikováno modrým blikajícím světlem.

Ošetření trvá tak dlouho, dokud není koncentrát zapracován a dokud modré světlo bliká.

Tip
Pero IontoPen je určeno pro samoošetření. Pokud chcete provádět iontoforézu na jiné osobě, musíte vytvořit kontakt mezi tělem vaším a tělem druhé osoby, aby mohl proud téci.

Pero IontoPen je vhodné nejen pro aplikaci očního séra, ale také jiných koncentrátů, aktivních přísad a vitamínů z řady Weyergans High Care, zejména: