Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


Celulitida - Mechanická lymfodrenáž

Odstranění celulitidy, zpevnění a podpora zeštíhlení

Celulitida – estetický, ale i zdravotní problém

Odstranění celulitidy Více než 90% žen, ale i stále větší množství mužů je postiženo celulitidou. Celulitida je zpočátku nepěkný estetický problém. POZOR! Ovšem „neléčená“ celulitida může postupně přerůst ve zdravotní problém, jako jsou křečové žíly, bércové vředy a cévní a lymfatická neprůchodnost dolních končetin.

Je proto třeba s celulitidou začít bojovat co nejdříve,už v ranných stádiích, nejlépe již preventivně a nic neodkládat. Pro tento boj je třeba používat ty nejúčinnější „zbraně“ a metody.

High Care Centra – centra specializovaná na boj s celulitidou využívají unikátní metodu péče o tělo vyvinutou na základě dlouholetých vědeckých a lékařských výzkumů. 30 let tradice, inovací a úspěšné „léčby“ posunuly tuto metodu na výsluní ve svém oboru.

Tento léčebný koncept stojí na 4 základních principech:

  • Aktivace a zprůchodnění lymfatického systému
  • Aktivace štěpení tukových buněk
  • Napínání a zpevnění podkožního vaziva
  • Cévní trénink a prevence

Jde o nejlepší a nejúčinnější způsob odstranění celulitidy s garantovanými výsledky.
Naše odborné kompetence a dlouhodobé zkušenosti nám zajistili nejen respekt u odborníků a lékařů, ale především spokojenost našich klientů.
Největší zadostiučiněním pro nás je, když vidíme, jak šťastnými se s naší pomocí stali naši zákaznici.

Největší celosvětový vědecký výzkum jasně dokázal, že diferencované ošetření celulitidy v rámci WEYERGANS High Care je velmi úspěšné. Přijďte se sami přesvědčit, že metoda diferencovaného ošetření celulitidy jednoduše funguje.

Zprůchodnění lymfatického systému

Odstranění celulitidy Nezbytným předpokladem pro odstranění celulitidy je zprůchodnění a pročištění lymfatického systému, který slouží jako čistička organismu a odvádí z těla škodlivé odpadní látky, které se jinak hromadí v podkoží a spolu se zapouzdřenými tukovými buňkami tvoří nepěknou pomerančovou kůži – celulitidu.

Toto pročištění a zprůchodnění se provádí hned trojím způsobem a o to účinněji!!! V prvních fázích ošetření je třeba důkladně aktivovat lymfatický systém. Toto ošetření je zpočátku prováděno za pomocí bezpřístrojové kompresní bandáže nazývané Body Wrapping. Celé ošetření se skládá ze dvou etap. Nanesení speciálního krému a následné kompresní bandáže za pomocí neprodyšné folie.

Odstranění celulitidy Lymfatická drenáž a celková aktivace lymfatického systému je poté již výhradně záležitostí speciálních profesionálních přístrojů. Jedním z nejdůležitějších přístrojů v celé koncepci je VACUSTYLER - vesmírný přístroj, jehož princip využívají i kosmonauti ve vesmíru pro posílení cévního a lymfatického systému, pracujícího na principu střídání fází tlaku a podtlaku. Tento přístroj jako vysavač – vysává z těla zplodiny metabolismu a způchodňuje a posiluje lymfatický systém a cévní systém, a slouží také jako výborná prevence vzniku křečových žil.

Odstranění celulitidy Dalším přístrojem je SLIDE STYLER
Ten má vynikající účinky při celulitidě a potížích s bolavými a oteklými nohami. Masáž tlakovými vlnami je velmi příjemnou metodou která aktivuje lymfatický systém a vykonává mechanickou lymfatickou drenáž. V masážních manžetách jsou zabudovány malé překrývající se vzduchové komory, které se v pravidelných intervalech – řízených přístrojem – naplňují a vyfukují. Jemným pneumatickým tlakem je masírovaná spodní část těla od chodidel směrem k trupu a tkanivo se v rytmických vlnách bez přerušovaných míst očišťuje. Tímto způsobem se dají odstranit i otoky a edémy.

Aktivace a štěpení tukových buněk

Druhým nezbytným krokem je rozštěpení zapouzdřených tukových buněk na problematických partiích zadečku, boků, stehen a bříška postižených celulitidou

Tato ošetření provádíme za pomoci dalších velice důležitých přístrojů.

Odstranění celulitidy SPM Vacupress je mnohostraný a velice účinný přístroj. Jedná se o masáž kombinovanou s pulzním vakuem. Toto spojení má hned několik pozitivních účinků a je s ním prováděno mnoho důležitých a efektivních ošetření. Aktivuje a zlepšuje lymfatický tok, zvyšuje a podporuje spalování podkožního tuku, zpevňuje podkožní vazivo či odstraňuje těhotenské strie.

Součástí přístroje SPM je SPM Poprsí. Toto ošetření je zaměřeno na zpevnění a modelování poprsí a to bez operačního zákroku. Aplikace je velice jednoduchá. Prsní aplikátory se pohodlně nasadí a připojí k řídící jednotce.

Odstranění celulitidy BODYSTAR. Tento přístroj je skutečným univerzálním přístrojem. Je účinný při ošetření celulitidy i lokální obezity, je vhodný také pro formování postavy nebo pro relaxační elektromasáž celého těla.
Možnosti jeho využití jsou široké. Je bezpochyby jedničkou při ošetření tzv. jezdeckých kalhot a celulitidy.
Ošetření je velice jednoduché. K rozkladu podkožního tuku běžně dochází pomocí působení enzymů. Díky Bodystaru a jeho jemnému působení proudu dochází k tomuto procesu zvenčí.

Na problematické partie jsou umístěny speciální elektrody a přesně regulovaný proud je aplikován přímo do podkoží kde dochází k enzymatickému procesu – toto ošetření ze nazývá lipolýza. A tím se ztrácí větší i menší dolíčky a pokožka vypadá opět pevná a zdravá.

Zpevnění ochablé tkáně

Závěrečným velmi důležitý krokem je zpevnění podkožního vaziva a napnutí pokožky použitím SONOSTYLERU

Odstranění celulitidy Již léta je využíván ultrazvuk v lékařské fyziologické terapii, avšak přístroj SONO CARE je důkazem toho, že dokáže ještě víc. Sono Care je víceúčelový přístroj s množstvím pozitivních účinků. Síla a hloubkové působení ultrazvuku se dá mnohostranně využít při ošetření celulitidy, pro redukci tukových polštářků, pro zlepšení prokrvení a mízního toku, jako i k vyhlazení vrásek a napínání a zpevňování ochablé pokožky. Důležitým vedlejším účinkem přístroje Sono Care je sonoforéza. Sonoforéza je schopnost urychlit vstřebání účinných látek hloubkově do podkožního vaziva. Jde tedy o kompaktní přístroj se širokým spektrem účinku.

Doplňkovou nadstandardní procedurou je inhalace aktivní formy kyslíku obohaceného o záporné ionty,která výrazně urychluje látkovou výměnu a zvyšuje tak přirozený energetický výdej organismu.

Různorodost a skladba procedur dle individuální problematiky jsou zárukou úspěchu a vynikajících výsledků – hladké pevné kůže bez celulitidy a nadbytečných tukových polštářků.
Neváhejte a s důvěrou se obraťte na specialisty v High Care Centrech jejich rukama již prošlo tisíce spokojených klientek a jejich skvělé výsledky jsou tím nejlepším doporučením.