Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


4 3 2 1

Aktivní kyslík

Aktivní kyslík: Vitamín krásy č. 1
Tady je, nová metoda pro moderní kosmetický salón nebo speciální institut:

Ošetření inhalací kyslíku pomocí přístroje IONO-CARE.
Účinný, blahodárný a absolutně nejnovější trend. Nepostradatelná složka krásy pro viditelné občerstvení. Nové vědecké poznatky a nové moderní technologie to umožňují.

Zapomeňte na lékařskou a mnohem dražší aplikaci koncentrovaného O2 z tlakových lahví nebo z kyslíkových generátorů. Rozhodující jsou energizující vlastnosti kyslíku, ne jeho koncentrace. Jako odborník na krásu víte: stav naší pokožky je z 80% výsledkem vnějších faktorů stárnutí. Ostré sluneční světlo, vydýchaný vzduch v uzavřených místnostech ... to vše má vliv na metabolismus kůže, a to velmi negativním způsobem. Výsledek: pokožka se stává tenčí a sušší. Předčasně ztrácí pružnost. Vyrývají se do ní vrásky. Na ostatních částech těla tkáň povoluje, což vede k dobře známým příznakům jako je ochablá kůže a celulitida. Pokožka zrcadlí působení faktorů stárnutí na metabolismus a tedy na celý organismus. Ten pak stále více postrádá jeden rozhodující faktor: energii. A tuto energii představuje síla aktivního kyslíku. Ve vzduchu, který dýcháme, je kyslík (O2) zastoupen 21%. Plíce si z toho berou přibližně 25% a pomocí krve přenesou kyslík do kapilár a k buňkám. Důležité: kyslík ze vzduchu musí být v tkání nejprve energizován, v tak zvaném citrátovém cyklu, a to pomocí enzymů. A tedy pouze aktivní, elektricky nabitý a ionizovaný kyslík se dostane do elektráren buněk, kde je nezbytně potřebný jako ezdroj nergie pro každou biochemickou látkovou přeměnu. Ale ve vnějším světě se na kyslík ve vzduchu navazuje smog a různé jedy. Navíc: trávíme více než 90% našeho času v uzavřených místnostech. I zde přírodní kyslík ztrácí svoji vitalitu a energizující schopnost. Náš organismus nyní potřebuje podstatně delší čas na enzymaticko-elektrickou regeneraci takto vázaného neaktivního kyslíku. A tělo již není schopno dostatečně uspokojovat poptávku po kyslíku ze strany svého metabolismu!
4 3 2 1

Ionocare - Aktivní kyslík

Nedostatek O2: nová civilizační choroba?
IonocareViditelným důsledkem nedostatku kyslíku je předčasně zestárlá, povolená pokožka. I naše duševní pohoda je v ohrožení. Únava, nervozita a bolesti hlavy jsou příznakem, stejně tak jako deprese, různé organické choroby a mnoho dalšího. Ale tyto problémy by nemusely být.

Konečně je na obzoru řešení! Tato řešení se nazývá: Inhalační léčba IONO-CARE. Metoda IONO-CARE využívá přirozený obsah O2 ve vzduchu. Stroj vyčistí vzduch od nečistot, virů a bakterií a automaticky dodá kyslíku přesné množství energie potřebné pro to, aby byl možný přímý přechod do buněk. Takovýmto způsobem dostane metabolismu to, co potřebuje: sílu aktivního kyslíku.

4 3 2 1

Ionocare - Aktivní kyslík

IONOCARE: pohodlně - proč ne?
Nové vědecké poznatky a nové moderní technologie to umožňují. Zapomeňte na lékařskou a mnohem dražší aplikaci koncentrovaného O2 z tlakových lahví nebo kyslíkových generátorů. Rozhodující jsou energizující vlastnosti kyslíku, ne jeho koncentrace. A obsluha přístroje IONO-CARE je tak snadná. Stačí si nasadit dýchací masku a zapnout přístroj! Stroj je připraven k použití okamžitě po zapnutí a pracuje absolutně spolehlivě a tiše. Filtrační jednotka je úsporná a je třeba ji vyměnit až po 2.000 hodinách provozu v průměrné místnosti s průměrným vzduchem. Levné dýchací masky se snadno čistí a dezinfikují, ideálně by měl každý zákazník mít svoji vlastní masku. Nejlepších výsledků je dosahováno, pokud proběhne deset sezení po 60 minutách. Tyto procedury představují velmi výnosné rozšíření nabídky v jakémkoliv ústavu. Obvykle jsou nabízeny jako samostatné inhalace. Inhalace s použitím přístroje IONO-CARE jsou ideální také jako doplňkové ošetření, možné je použití masky v průběhu mechanické lymfatické drenáže, podtlakové masáže, elektroléčby, ošetření ultrazvukem nebo jakéhokoliv jiného ošetření. V takovém případě použití je možné zkrátit proceduru na 30 minut a nabízet ji za rozumnou cenu. I tento čas je dostatečně dlouhý pro stimulaci látkové přeměny. Pokožka i každá jednotlivá buňka v organismu to ocení v podobě obnovené aktivity, dobrého zdraví a duševní pohody. A v každém případě dojde také ke zvýšení ziskovosti a kvalifikace salonu.
4 3 2 1

Ionocare - Aktivní kyslík

Moderní a holistická kosmetika?
Díky využití metody IONO-CARE může podstatně více lidí využívat přínosů aktivního kyslíku. Ať už potřebují zlepšit vzhled pokožky, podpořit celé tělo a zlepšit postavu nebo prostě jen zlepšit obecný pocit pohody a povzbudit imunitní systém těla... S kyslíkem můžete dostat svůj vzhled, své tělo i svou duši do špičkové formy. Tato léčba znamená péči zevnitř i zvenku; je to naprosto moderní a holistická kosmetika. Rozhodně nejnovější trend! Proč byste nemohli ve svém salonu nabízet tuto novou příležitost za rozumnou cenu, aby si vaši klienti mohli pozitivním způsobem užívat celého svého těla i života!

S metodou IONO-CARE máte tuto možnost na dosah ruky.

Využijte výhod síly energizovaného aktivního kyslíku.