Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


Podpora zeštíhlení - Elektroterapie
5 4 3 2 1

Elektroterapie

Mikroprocesorem řízená lipolýza, kosmetické ošetření pro tělo a poprsí
Pěkná postava není věcí náhody. Celulitida a zejména obezita jsou příznaky určitého způsobu života a nesprávné výživy. Stále více a více lidí - ženy stejně jako muži - trpí těmito příznaky; už se necítí dobře ve svých vlastních tělech. Image jejich těla klesá - v jejich očích i v očích ostatních. Takže je stále více lidí připravených udělat něco pro "dobrou postavu". Protože v naší moderní společnosti hraje dobré zdraví, mladistvý vzhled a fyzická zdatnost důležitou roli.

Isotone
Zvláštní zpevnění pomocí speciálních proudů! Izotonní ošetření jsou účinná a snadno realizovatelná.

Polyshape
Regenerace a zpevnění tkání zevnitř.

Známou skutečností je, že cvičení, sport a rozumná strava ve většině případů nestačí na opětovné získání pěkné postavy. Je potřebná i pomoc zvenku - pomoc používající metod fyzikální nebo kosmetické léčby. Jsou výsledkem lékařských, přírodních a empirických vědeckých znalostí.

A nabízejí skvělý přínos. V posledních několika letech byl jev široce rozšířené celulitidy a fyziologie metabolismu tuků velmi intenzivně zkoumán. Byly získány nové znalosti. Ukazují na perspektivy pro nové metody ošetření, ještě více diferencované a ještě efektivnější.
5 4 3 2 1

OCTOPUSS: BODYSTAR
Firma WEYERGANS High-Care AG je jednou z předních mezinárodních firem, které sami provádějí výzkum a vyvíjejí nové metody ošetření. Již v roce 1988 byl představen OCTOPUSS® (CHOBOTNICE), první léčebný počítač na světě. Od té doby bylo možné s tímto systémem provádět různé metody elektro-kosmetické fyzikální léčby.

Počítač OCTOPUSS® nabízel terapeutovi téměř nekonečnou škálu užitečných ošetření a uživateli více možností než mnoho jiných náročných zařízení dohromady.

Přístroj BodystarDigitální technologie také poprvé umožnila nové, dříve neznámé terapie. S kratšími časy ošetření a s lepšími výsledky. Nejlepší programy ošetření počítače OCTOPUSS® pro celé tělo jsou nyní sdružené v jednom samostatném přístroji. Tento přístroj se jmenuje BODY-STAR®. V jeho srdci se také nachází výkonný mikroprocesor.

Nahrazení obrazovky informačním displejem a volba trvanlivého ovládacího panelu místo objemné klávesnice umožnily kompaktnost konstrukce.

Jednoduše uložte tento modul na postranici nebo na vozík v libovolné kóji; přístroj BODYSTAR® nezabírá téměř žádný prostor, jeho přeprava je snadná, použití jednouché a pohodlné. Jeho technologie je propracovaná, poskytuje uživateli a také pacientovi nejvyšší úroveň bezpečnosti a nejlepší výsledky.
5 4 3 2 1

Lipolýza - proud v akci proti tuku:
V naší moderní průmyslové společnosti každý člověk nosí na své těle průměrně až 10 kg tuku nebo více. Tento tuk představuje ideální skladovací prostředí ve formě triglyceridů; kalorickou hodnotu více než 10.000 kcal. pokrývající energetické požadavky na dobu minimálně šesti týdnů.

Použití přístroje BodystarKaždý, kdo trpí slabými pojivovými tkáněmi a celulitidou, má obvykle větší tukové zásoby než ostatní. Navíc tukové buňky bobtnají, tlačí na sebe a navzájem se odírají. Za těchto podmínek mají tukové buňky tendenci držet se pohromadě. Výsledkem je syndrom stehen ve tvaru jezdeckých kalhot.

Rozklad a rozpad tukových zásob, zvaný lipolýza, se uskutečňuje přirozeným způsobem s pomocí enzymů. A přesně tento proces může být také stimulován zvenku pomocí důmyslných jemných proudů. Aktivace lipolýzy pomocí elektřiny se vyvinula v oblasti klinické medicíny. Metoda samotná se považuje za bezpečnou, a proto ji používá stále více lékařů. Zde jsou proudy přiváděny podkožně pomocí jehel dlouhých 15-20 cm. Délka ošetření s přístrojem BODYSTAR®: pouze 25 minut.

V oblasti kosmetiky se místo jehel používají speciální elektrody.

Díky jejich potahu jsou pouze ony schopné přenášet důmyslné, rychlé elektrické signály v poměru 1:1 na tkáň a hluboce do ní.
5 4 3 2 1

Isotone - Přesilovka pro dobrou postavu
Jedním z nejoblíbenějších programů pro celé tělo v počítači OCTOPUSS® je tak zvaný izotonový program. Jedná se o "zpevňující program", který je výjimečně intenzivní a úspěšný. Ať už se jedná o poprsí, břicho nebo hýždě: s Isotonem nikdy neminete cíl.

Elektrody jsou speciální elektrody; jednoduše se přiloží na místo, protože jsou samolepicí. Ošetření trvá pouze 15 až 30 minut v závislosti na velikosti plochy, kterou je třeba zpevnit.
Ošetření s přístrojem Bodystar 2Doporučujeme sérii ošetření skládající se celkem sedmi až dvanácti sezení (dvakrát týdně).

Kromě lipolýzy přístroj BODYSTAR® také nabízí tento úspěšný izotonový program. Unikátní nabídka ošetření, které vám budou závidět.


Program Polyshape - Jak dostat postavu do formy
Lékařsko-technické oddělení společnosti WEYERGANS High-Care AG vyvinulo jako jedno z prvních na světě ošetření, ve kterých je možné různé tvary elektrických impulsů - sinusových, pravoúhlých, exponenciálních, lichoběžníkových a trojúhelníkových proudů - používat v rámci jednoho a stejného sezení.

Tímto způsobem je možné aktivovat výměnu iontů v pokožce, tucích a svalových tkání na nejvyšší možnou míru. Celá ošetřená oblast je optimálně zásobována kyslíkem, živinami a ochrannými látkami, tkáně se výrazně regenerují. Toto ošetření víceméně brání tomu, aby si svalový systém zvyknul na proud; takže nepříjemné úpravy intenzity v průběhu ošetření již nejsou nutné.

Kvůli různým a neustále měnícím se proudům musí ošetřovaná tkáň pracovat usilovněji. Výsledky ošetření jsou výrazně lepší v porovnání s předchozími technikami, délka ošetření je kratší! S tímto ultramoderním programem Polyshape mohou být požadavky kritických zákazníků na zpevnění pokožky a tkání splněny tím nejlepším způsobem. Přístroj BODYSTAR® vám přináší tento program na dosah.
5 4 3 2 1

Jedním pohledem:
BODYSTAR® je kompaktní léčebný přístroj řízený mikroprocesorem. Používá se zejména pro speciální kosmetické ošetření. Přístroj nabízí následující ošetření:

Přístroj nabízí následující ošetření:


Lipolýza - lékařská
Při tomto ošetření se jehly dlouhé 15-20 cm aplikují podkožně jako elektrody. V mnoha zemích může toto ošetření provádět pouze lékařský personál. Je vědecky potvrzená.

Lipolýza - kosmetická
Úspěchů lipolýzy v lékařské oblasti nyní lze nyní dosáhnout i mimo medicínu. Počítač OCTOPUSS® má největší zkušenosti v této oblasti a je popsán v odborné literatuře. Postup a délka ošetření jsou trvale naprogramovány.

Isotone
Přesné zpevnění pomocí speciálních proudů! Izotonní ošetření jsou účinná a snadno realizovatelná. Mikroprocesor zajišťuje optimální výsledky ošetření. Délka se může měnit;v závislosti na velikosti plochy, kterou je třeba ošetřit, a to pouze mezi 15 a 30 minutami.

Polyshape
Regenerace a zpevňování tkání zevnitř: nejnovější technologie to umožňuje. Při originálním ošetření Polyshape se používají současně různé tvary impulsů. Délka ošetření je volitelná, mezi 10 a 45 minut v závislosti na ploše, kterou je třeba ošetřit.

Intenzita
Bodystar® je mikropočítač. Přístroj již neobsahuje obrazovku a komplikovanou klávesnici, aby bylo dosaženo rozumnější ceny a kompaktnější konstrukce. Obsluha je jednoduchá a pohodlná, k ovládání slouží nabídky. Všechna důležitá data se objevují na displeji.