Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


Celulitida - Mechanická lymfodrenáž
4 3 2 1

Mechanická lymfodrenáž

Ošetření, které dodává dobrý pocit a řeší problémy s postavou
Problémy s postavou není možné vyřešit pouhou dietou. Víte to a pravděpodobně jste to už zkoušeli. Také již dlouhou dobu bojujete s nežádoucími kilogramy navíc? Často vám natékají nohy? Jsou vaše nohy večer často tak nateklé, že už vám vaše vlastní boty nesedí?

Klouzavé vlny - co je to?
Celulitida - Mechanická lymfodrenážMasáž klouzavými vlnami od firmy WEYERGANS HIGH CARE AG, známá také pod názvem mechanická lymfatická drenáž, je neustále vylepšovanou technologií. Zařízení s masážními rukávci se nazývá SLIDE-STYLER. A bojuje s výše zmíněnými problémy velmi úspěšně.

4 3 2 1

"SLIDE STYLER"

Originální přístroj SLIDE-STYLER
umožňuje efektivní ošetření míst, na kterých se v tkáni nashromáždil tuk, odpady nebo tekutiny. Nevyžaduje žádné úsilí, postačí, když se jen uvolníte.
Ošetření s přístrojem SlidstylerProtože tlakové vlny kloužou po vašem těle v rytmickém sledu a vytvářejí příjemný a velmi odlehčující pocit. Zařízení může být naprogramováno na choreografii nejvhodnější pro vás.


Masáž bez rukou?
Na počátku masáže klouzavými vlnami si nasadíte rukávce patřící k originálnímu přístroji SLIDE STYLER. Vlny kloužou po nohách směrem nahoru přes lýtka a stehna k hýždím a břichu, je možné ošetřovat i paže. Pro ošetření je nejlepší, když máte na sobě punčocháče nebo když si s sebou přinesete legíny. Do dobu 30 minut vzduchové komory pracují pneumaticky a automaticky na vašem těle, a to ve fyziologickém směru.

Zvláštností originálního přístroje SLIDE STYLER a této metody, která byla vyvinuta zakladatelem firmy WEYERGANS High-Care AG, lékařským sociologem Rudolfem Weyergansem, jsou překrývající se vzduchové komory. To znamená, že tkáně jsou skutečně odlehčené a že lymfatická drenáž stimulovaná. Pocítíte, jak vám to dělá dobře už v průběhu ošetření.
4 3 2 1

"SLIDE STYLER"

Pocit lehkosti
Až vám kosmetička sundá rukávce, všimnete si dvou věcí: bude se vám zdát, že máte úžasně lehké nohy a pokožka na vašich stehnech a hýždích bude pevnější. Bude se vám zdát, že máte plný močový měchýř, to je normální známka požadovaného účinku odlehčení. Vaše pokožka i vrstva tukové tkáně pod ní ztratily mnoho odpadních látek i tekutiny - tedy jste na nejlepší cestě ke krásné postavě. Nyní si ji musíte udržet.

Úspěch potřebuje péči!
Můžete posílit a podpořit úspěch ošetření, když budete dodržovat rady své kosmetičky týkající se stravy. Účinek také může zvýšit správná péče o tělo.

Krém Styler Creme a ampule
Požádejte svoji kosmetičku, aby vám ukázala, jak si máte masírovat pokožku podél lymfatických cest s krémem Styler Creme vyrobeným na rostlinném, a přesto velmi účinném základě. Výsledkem pravidelného používání bude pevnější silueta. Ampule Styler Formula systematicky zpevňují problémová místa na stehnech, hýždích a břiše.
4 3 2 1

"SLIDE STYLER"

Balzám Relax-Balm
Unavené nohy, opuchnutá chodidla při cestování nebo po dlouhém stání jsou případem pro balzám Relax Balm. Můžete ho používat i přes punčocháče. S vilínem, mátou a rozmarýnem. Vaše kosmetička vám může poskytnout informace o kompletním sortimentu výrobků WEYERGANS HIGH CARE AG. Například o přípravku Body Peeling (s proteiny) a přípravku Body-Care Lotion, které poskytnou vašemu tělu dostatečnou a správnou péči.

Nějaké dotazy?
Váš partner pro WEYERGANS HIGH CARE nebo konzultant pro celulitidu vám rád poskytne více informací.