Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

celulitida
Některé z našich přístrojů jsou nejen kosmeticky účinné, ale jsou také lékařsky schválené.Klepněte zde, chcete-li se dozvědět všechny zajímavé podrobnosti...
celulitida
Zdravá krása - ciťte se dobře a buďte zdraví! Stále více a více lidí začíná investovat nejen do své tělesné a duševní pohody, ale také do svého vlastního zdraví. Klepnutím zde se dozvíte více o našich metodách orientovaných na výsledky...


Omlazení pleti - Podtlaková masáž

Podtlaková masáž (SPM)

Odraz v zrcadle hovoří jasně: shon každodenního života zanechává své stopy. Čas od času vypadá pokožka obličeje unavená, vrásčitá a ochablá, zatímco problémové části těla jsou důlkované, prověšené a ztratily svůj tonus.

Kosmetička HIGH-CARE vám může pomoci díky SPM. Jedná se moderní podtlakovou masáž vyvinutou zakladatelem firmy WEYERGANS HIGH CARE AG, lékařským sociologem Rudolfem Weyergansem. Regenerace, relaxace a odstranění tuku a celulitidy - toho všeho lze dosáhnout pomocí SPM. Kombinace tradice a špičkové technologie.

Co se děje v pokožce?
Kůže pod průsvitnou masážní hlavicí je nasávána přímo do hlavice podtlakem vytvářeným v přístroji. Tukové buňky se natahují a membrány se stávají porézními. Pohyb masážní hlavice po pokožce mobilizuje normálně líný tuk uložený v buňkách. Pomocí fyziologické masáže jsou částice přenášeny do lymfatického systému a zlikvidovány. To samé se stane se zbytky odpadu uloženými v buňkách. Nyní může pokožka opět dýchat a dělá to skutečně viditelně. Po vaší návštěvě budou místa ošetřená SPM fantasticky svěží. Lehké zčervenání kůže je známkou toho, že se něco děje.

I v dalších dnech dochází ke zvýšenému spalování tukových buněk, to znamená, že tuk se mění na energii - což je nejjistější způsob, jak zhubnout.


Nějaké dotazy?
Váš partner pro WEYERGANS HIGH CARE nebo konzultant pro celulitidu vám rád poskytne další informace.