Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

BODY LINE ananasové dropsy

Ananasové dropsy Body Line + Vitamín C + Bromelin
Originální ananasové dropsy Body Line s vitamínem C a bromelinem jsou výživovým doplňkem. Znamená to, že dropsy nenahrazují normální výživu, ale slouží jako doplněk ke každodenní stravě.

Původní ananasové dropsy s vitamínem C jsou obohaceny o bromelin, což je proteolytický enzym. Tento enzym lze nalézt v přírodě rostlinách zvaných bromélie. Do této skupiny patří mimo jiné i ananas. Bromelin použitý v originálních dropsech Body Line s vitamínem C a bromelinem je získáván z čerstvých ananasů.

Úkolem enzymů je – mimo jiné – pomáhat v lidském organizmu štěpit nutriční složky optimálním způsobem. Pouze tímto způsobem mohou být základní živiny (uhlohydráty, proteiny, tuky, vitamíny, minerály a stopové prvky) ze stravy získány, rozštěpeny a optimálně využity.

Způsob užívání
Originální ananasové dropsy s vitamínem C a s bromelinem byste měli rozpustit v ústech po jídle. Obecným pravidlem je vzít si jeden drops na 300 kcal nebo jeden drops po snídani nebo svačině, dva dropsy po večeři a tři po obědě. Je možné užívat až deset dropsů denně.

Originální ananasové dropsy s vitamínem C a s bromelinem je možné užívat každý den spolu s 1,5 – 2 litry minerální vody nebo jiné nízkokalorické kapaliny. Vitamín C současně zvyšuje vitalitu a fyzickou odolnost.

Poznámka
Doporučení k vašemu nutričnímu plánu:

Kombinujte proteinové produkty pouze s jinými proteinovými produkty nebo s tuky.
Kombinujte uhlohydrátové produkty pouze s jinými uhlohydrátovými produkty nebo tuky.

Ovoce jezte vždy samostatně!
Jídlo vždy pořádně rozžvýkejte a dělejte při jídle přestávky!

V závislosti na kombinaci živin, vlastní enzymy těla štěpí tuky a proteiny jen nedostatečně. To nastává zejména v případě, když ve výživě kombinujete uhlohydrátové a proteinové produkty. Proteiny nebudou dostatečně stráveny a rozštěpeny. Představují zatížení organismu a mohou způsobit nadváhu a ukládání tuku.

Naopak bromelin je velmi vhodný pro štěpení proteinů. Svou činností překonává lidské enzymy a je aktivní dokonce i když je kyselé prostředí žaludku a tenkého střeva nepříznivé pro štěpení proteinů.
Nadto vysoce kvalitní L-karnitin napomáhá metabolismu tuků (Triglycerid).