Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

STYLER TEA

Čajový výrobek
Kombinace čtyř přísad v čaji Styler Tea je obzvláště dobře vyvážená. Byl speciálně vyvinut jako podpora patentovaného diferencovaného ošetření celulitidy a má čisticí a odvodňovací účinky na podkožní tukovou tkáň. Takovým způsobem stoupá hodnota intersticiálního pH. To podporuje enzymatickou syntézu kolagenu, stejně jako face-lift.

Pokyny
Pro jeden velký šálek čaje potřebujete jednu čajovou lžičku čaje Styler Tea zalít vařící vodou a nechat luhovat čtyři až šest minut.

Přidání malého množství citrónové šťávy ještě vylepší chuť a může dále podpořit imunitní reakci a syntézu kolagenu.
Čaj Styler Tea je chutný a můžete ho pít v kterýkoliv denní čas. Některé z přísad jsou dobře známé svými stabilizujícími vlastnostmi pro imunitní systém. Zejména v rámci režimu ošetření celulitidy, ale i mimo něj, musíte věnovat pozornost dostatečnému pití (alespoň 2,5 litru průměrně v průběhu celého dne), aby se organismus dostatečně pročistil.

Poznámka
Díky velkému obsahu maté pomáhá čaj Style Tea snižovat hmotnost, eventuálně potlačuje pocit hladu, a tak udržuje tělo dostatečně fit a aktivní, probouzí i ducha.

Čaj Style Tea se také osvědčil jako podpůrné opatření při ošetření trudovitosti nebo při péči o nečistou pokožku. Je doporučován také pro alergické pacienty v rámci režimu kombinovaného s použitím přístrojů Slide Styler a Iono Care.

Dobré zkušenosti také jsou s použitím čaje Styler Tea v případě pigmentových odchylek, zažívacích potíží nebo ztráty vlasů; čaj Styler Tea napomáhá detoxikaci organismu přes ledviny a močový měchýř.

Detoxikace organismu probíhá také přes pokožku a po určitou dobu může být pozorovatelná (nejprve se projeví zhoršení).

Nedochází ke vzniku organické závislosti na čaji Styler Tea. Klasifikace a označení přípravku Styler tea jako "čajový výrobek" plyne z toho, že kůra stromu lapacho není ve smyslu zákona považována za "čistý" čaj.