Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky

COLLAMIN (KOLAMIN)

Vysoce kvalitní výživové doplňky
COLLAMIN (KOLAMIN) je vysoce kvalitní výživový doplněk. Poskytuje organismu nezbytné prvky ve formě čistých aminokyselin, které podporují pevné pojivové tkáně a zdravý růst kostí.

Kostra pokožky, tak zvaná pojivová tkáň, se skládá stejně jako kostra těla z čistého proteinu, tak zvaného kolagenu. Pojivová tkáň podporuje, spojuje a chrání pokožku, cévy, šlachy a kosti, vazy, orgány a svaly. Navíc, silná pojivová tkáň je také základem pro nerušenou funkci "fyziologické svalové pumpy", hlavní elektrárny stojící za čištěním a žilním zpětným tokem z chodidel a nohou.

Tento protein, kolagen, je neustále znovu vyráběn v našem těle (syntéza kolagenu). Za pomocí enzymů se existující protein rozpadá na své jednotlivé složky, aminokyseliny, a znovu se opět skládá. Zvyšující se věk nebo vliv hormonů nebo nedostatečná či nesprávná strana mohou vést k tomu, že syntéza kolagenu přestane dostatečně fungovat. Výsledek: pojivové tkáně pokožky slábnou. To vede k pomerančové kůži, celulitidě a také je to považováno za jednu z hlavních příčin vrásek a křečových žil. Se zvětšujícím se věkem se také kosti mohou stávat předčasně křehkými (osteoporóza).

Použití
Doporučení pro tablety COLLAMIN: Užívat 3 x 2 tablety denně, polykat celé, zapít velkým množstvím tekutiny. Balení obsahuje 180 tablet a postačí na jeden měsíc.

Doporučení pro tekutý COLLAMIN: denní dávka 20 ml tekutého COLLAMINu. Lahvička vám vydrží 50 dní.

Poznámka
Přípravek COLLAMIN dodává právě ty stavební materiály, které organismus potřebuje pro efektivní syntézu kolagenu. Spektrum čistých aminokyselin v přípravku COLLAMIN odpovídá přesně přirozenému množství, které je nutné pro pokožku, kosti a klouby.

COLLAMIN neobsahuje žádný cholesterol a ani tento výživový doplněk nemá žádný alergický potenciál díky čistotě svých složek. Je také vhodný pro diabetiky v rámci doporučené denní dávky tablet. Aminokyseliny v kolaminech jsou k dispozici pro organizmus jako vysoce rozpustný hydrolyzát (enzymaticky předstrávené proteiny). Koncentrát ze slupek hroznů a výtažky z kořene červené řepy jsou přidány do přípravku COLLAMIN jako pomocné látky. Neutralizují volné radikály a také pomáhají v boji proti předčasnému stárnutí.