Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky

COLLAMIN FLUID

Vysoce kvalitní potravinové doplňky
To, co dává strukturu pokožce nebo pojivovým tkáním, se skládá z kolagenu, stejně jako se kosti skládají z čistého proteinu. Pojivová tkáň podporuje, spojuje a chrání pokožku, naše cévy, šlachy a kosti, vazy, orgány a svaly. Silná pojivová tkáň je také nutná pro správné fungování "fyziologické svalové pumpy", jejíž hlavní funkcí je čištění, tedy lymfatický a žilním zpětný tok krve z chodidel a nohou.

Kolagen je neustále přirozeně vyráběn v našem těle (syntéza kolagenu). Aby se tak stalo, musí se stávající protein pomocí enzymu rozdělit na dvě své jednotlivé složky, aminokyseliny, které se pak opět spojí. S rostoucím věkem nebo pod vlivem hormonů nebo následkem nedostatečné nebo chudé výživy přestává syntéza kolagenu fungovat správně. Výsledkem je zeslabování pojivových tkání pokožky. To vede k "pomerančové kůži" (celulitidě) a také je to považováno za jednu z hlavních příčin pavoučkových név, křečových žil a bolestí nohou. S rostoucím věkem se také kosti mohou stávat křehčími.

Použití
Doporučení pro tekutinu COLLAMIN: denní dávka 20 ml tekutého COLLAMINu. Lahvička vám vydrží 50 dní.

Poznámka
Přípravek COLLAMIN dodává právě ty stavební materiály, které organismus potřebuje pro efektivní syntézu kolagenu. Spektrum čistých aminokyselin v přípravku COLLAMIN odpovídá přesně přirozenému množství, které je nutné pro pokožku, kosti a klouby.