Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

“AE” STICK

Speciální přípravek pro diferencované ošetření celulitidy
Přípravek "AE" STICK slouží pro speciální použití jako součást diferencovaného ošetření celulitidy Weyergans High Care AG. Přípravek "AE" STICK podporuje lokálně vnitrobuněčné spalování uložených tuků. Uložené tuky jsou tuky uložené ve tkáních, které mají tendenci se shromažďovat na takových partiích těla jako jsou stehna, zadek, břicho, boky a horní část paží.
Spalování uložených tuků je výsledkem zvýšené spotřeby kyslíku ve tkáni. Další krok zajišťuje úspěšné odvedení odpadních produktů, viz doplňková péče.

Pokyny
Přípravek "AE" STICK byste měli používat jednou denně jako terapii, potom každé dva až tři dny. Před aplikací pokožku vyčistěte. Před použitím přípravkem "AE" STICK zatřeste a postavte ho vzhůru nohama. Přípravek "AE" STICK se nanáší lokálně a pouze na problémová místa. Po krátkém čase někdy nastane lehké zčervenání a opuchnutí pokožky. Jedná se o pozitivní reakci, ale zčervenání je možné zmírnit krátkým masírováním místa vlhkýma rukama. Přípravek "AE" STICK byste měli používat střídmě, pouze na problémová místa a ne na větší plochy pokožky.

Poznámka
Přípravek "AE" STICK představuje nejen moderní lipozomovou technologií, ale také hodnotný sérový komplex.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care Cosmetics
Diferencované ošetření celulitidy začíná týdenním ošetřením přípravkem BODY PEELING. Po použití přípravku "AE" STICK je důležité nanést pěnu ALPHA MOUSSE, aby byly ovlivněny hormonálně podmíněné tendence. Krém STYLER CREME se používá pro drenáž a aktivaci lymfatického systému a pro zmírnění nerovného vzhledu pokožky. Firma Weyergans High Care AG sestavila rozsáhlý program péče pro diferencované metody ošetření.