Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky

ALGAE OXYGEN MASK

Kyslíková maska od firmy Weyergans High Care AG dodává pleti kyslík. Pokožka se přirozeně oživuje, zlepšuje se dýchání buněk a tedy i schopnost pokožky regenerovat se. Kaolin vytváří hladký "porcelánový" vzhled.

Další výhodou je, že maska OXYGEN MASK má dobrý vazebný účinek, takže vedle kyslíku mohou dobře pronikat i jiné látky, jako například gel FC-L, VITAMÍN A v ampulích, přípravek STYLER FORMULA v ampulích, oleje TEA TREE OIL, JOJOBA OIL, AVOCADO OIL , HYALURON PUR a samozřejmě koncentrát TIMELESS CONCENTRATE, plus všechny ampule z řady HIGH CARE. Hlavní oblasti použití masky OXYGEN MASK je péče o obličej a dekolt. Je také vynikající pro ošetření celulitidy a speciální ošetření jako je posílení prsou.

Pokyny
Maska se smíchá s čistou vlažnou vodou v poměru 1:2. Pro míchání je ideální miska a malá metlička. Konzistence masky je správná, když pokožka už neprosvítá. Naneste masku od čela přes oči a ústa. Oči nemusí být chráněné, protože očím ani řasám nehrozí žádné nebezpečí. Po 20 minutách je maska ALGAE OXYGEN MASK ztuhlá jako pryž je možné ji srolovat, a to směrem od čela dolů. Pod masku je možné aplikovat ampule a koncentráty, oleje i přípravek SEBO CARE.

Poznámka
Maska OXYGEN MASK od HIGH CARE je určena pro použití pouze v salonu a jako součást kvalifikované péče o tělo.