Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

STYLER CONTOURING BATH

Pěna do koupele pro diferencované ošetření celulitidy
Pěna do koupele STYLER CONTOURING BATH je součástí diferencovaného ošetření celulitidy pro použití doma. PĚNA DO KOUPEL STYLER CONTOURING BATH obsahuje koncentrovaný extrakt z břečťanu, o kterém je známo, že aktivuje lymfatický systém. Aktivace lymfatického systému zajistí, že jsou odpadní produkty odnášeny pryč a že se podstatným způsobem zlepší vzhled pokožky.

PĚNA DO KOUPELE STYLER CONTOURING BATH má charakteristickou vůni výtažku z břečťanu a má uklidňující, pečující účinek. Jedná se o doplňkový výrobek ke krému STYLER CREME, který při pravidelném používání brání vzniku celulitidy a zlepšuje již existující celulitidu.

Pokyny
PĚNA DO KOUPELE STYLER CONTOURING BATH postačí přibližně na 20 koupelí. Na jednu koupel potřebujete 10 ml, což odpovídá přibližně dvěma plným vrškům.
PĚNU DO KOUPEL STYLER CONTOURING BATH byste měli používat dvakrát nebo třikrát týdně s vodou o teplotě 37-40°C, ideálně po dobu 15 minut. Po použití musíte vanu opláchnout horkou vodou. Modré zabarvení může po několika týdnech zmizet kvůli vystavení přípravku světlu, kvalita výrobku však tím není ovlivněna.

Poznámka:
Pěnu byste měli používat pravidelně v případě ochablého tkaniva a silné trudovitosti. Teplota by neměla překročit 37°C, aby nedošlo k přehřátí tkání (velmi důležité v případě náchylnosti k pavoučkovým névům a křečovým žilám). PĚNA DO KOUPELE STYLER CONTOURING BATH i KRÉM STYLER CREAM obsahují výtažky z arniky, měsíčku, břečťanu a kostivalu. Tyto výtažky podporují aktivitu lymfatického systému a dávají přípravkům typickou vůni.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Základem jakékoliv dobré péče tělo je každý týden používat prostředek BODY PEELING, což je peeling s přírodními proteiny. Po koupeli s pěnou STYLER CONTOURING BATH naneste krém STYLER CREME pro ošetření celulitidy, podpoření slabých pojivových tkání a zamaskování příznaků těhotenství. Na základě podrobné analýzy je pro diferencované ošetření celulitidy vypracován individuální plán zahrnující konkrétní výrobky.