Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

DCB [Diferencované ošetření celulitidy]

»Diferencované ošetření celulitidy a koncepce High Care Center firmy WEYERGANS jsou skutečné dary pro vaše zdraví!« Rudolf Weyergans ...čtěte více
Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

UV PLUS FACIAL SPRAY

Pro všechny typy pleti, jako doplnění péče o obličej, dokonce i na výrobky denní péče a na líčení
Sprej na obličej UV Plus Facial Spray poskytuje citlivou, na vlhkost bohatou ochranu před negativním působením slunce a je vhodný pro všechny typy pokožky.
Tento ochranný přípravek chrání pokožku před škodlivými paprsky UV-A , UV-B a také UV-C.
Z tohoto důvodu má sprej na obličej V Plus Facial Spray faktor SPF (sluneční ochranný faktor) o hodnotě 20 a pomáhá předcházet spálení a předčasnému stárnutí. Vitamín E funguje jako inhibitor radikálů a navíc chrání pokožku proti poškození, posiluje vlastní schopnost pokožky zadržovat vodu, snižuje záněty a díky němu je pokožka hladší a pružnější. Mandlový olej, díky svými vyhlazovacím a výživným vlastnostem, dodává pokožce měkký pocit.

Aplikace
Sprej na obličej UV Plus se používá a roztírá snadno. Opalovací sprej pro jednoduchou aplikaci doma i na cestách, vejde se vám do tašky a může vás doprovázet na prázdninách. Sprej na obličej UV-Plus Facial Spray můžete nanášet na obličej, krk a hrudník každý den, klidně na váš oblíbený krém nebo make-up.
Rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce žádné olejové zbytky. Před použitím krátce zatřeste a pro rovnoměrnou aplikaci stiskněte aplikátor jednou, a to rychle a silně.


Dále se můžete chránit:
- Vyhýbejte se pobytu na přímém slunci, zejména mezi 10.00 a 16.00 (nejvyšší intenzita UV paprsků)
- Používejte pouze sluneční brýle se 100% ochranou proti UV záření
- Nejlepší ochranou proti slunci je vhodný oděv, klobouk a sluneční brýle
- Pokožka by si měla postupně zvykat na slunce, od kratších pobytů na slunci k delším
- Při opalování by se kosmetika, deodoranty a parfémy měly používat jen v nejmenší možné míře. Mohou způsobovat pigmentaci kůže.
-Pravidelně navštěvujete svého dermatologa a nechejte se prohlédnout, zda vám nehrozí rakovina kůže
- Sami kontrolujte různé změny ve stavu vaší pokožky
- Vaše kosmetička High-Care ® vám ráda poradí, jaký typ pleti máte a jak byste si ji měli chránit

Poznámka
Z principu firma WEYERGANS HIGH CARE AG neprovádí testy na zvířatech. Všechny přípravky jsou zkoušeny výhradně v laboratořích (in vitro) a také na lidech (in vito). A tyto testy neprokázaly žádné kontraindikace.

Dodatečné péče s výrobky WEYERGANS HIGH CARE COSMETICS
Pokud pravidelně vystavujete svoji pokožku slunci, můžete použít náš přípravek SOFT PEELING, aby pokožka lépe přijímala jiné přípravky. Pečlivě odstraní z pokožky vrstvy odumřelých buněk a způsobí, že bude měkká a pružná. Abyste se připravili na období intenzivního slunění (například před odjezdem na dovolenou) a udrželi zdraví pokožky, dopřejte si kúru s VITAMÍNEM A v ampulích. VITAMÍN A zastavuje volné radikály, zmenšuje poškození pokožky a chrání pokožku před UV paprsky. Opatrné opalování si vyžaduje speciální přípravnou péči. Pro ni nabízí WEYERGANS HIGH CARE COSMETICS široké spektrum přípravků jako jsou masky, ampule, koncentráty a přípravky na péči o pleť okolo očí.