Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

BODY BALM CASHMERE

Bohatá péče a ochrana pro celé tělo
Balzám BODY BALM CASHMERE představuje ideální péči o pokožku těla, i o velmi citlivou pokožku, a je vhodný pro denní péči o suchou a namáhanou pleť. Pleť je namáhána zejména při opalování na slunci i v soláriu.

Balzám BODY BALM CASHMERE obsahuje aloe vera jako zvlhčující přísadu a sójový olej a elastin bránící vysušování pokožky a poskytující ji pružnost.
Výtažky z břečťanu a kostivalu podporují detoxifikaci pokožky. Balzám BODY BALM CASHMERE se používá jako péče a ochrana proti poškození způsobenému stárnutím pokožky a je velmi přívětivý k pokožce.

Pokyny
Balzám BODY BALM CASHMERE byste měli nanášet pravidelně po vyčištění pokožky. Jednoduše naneste a rozetřete po koupeli nebo sprchování. Díky dávkovači je použití úsporné a hygienické. Balzám BODY BALM CASHMERE se rychle vstřebává a na pokožce nezanechává žádné zbytky. Balzám BODY BALM CASHMERE je úmyslně parfémován pouze slabě.

Poznámka
Balzám BODY BALM CASHMERE je lehké a jemně parfémované tělové mléko. Použité přísady aktivují lymfatický systém a čistí pokožku. Balzám BODY BALM CASHMERE je dokonale vhodný pro regeneraci pokožky po jejím vystavení slunečnímu záření. Aloe vera je chladicí příměs a JOJOBOVÝ OLEJ zvlhčuje pokožku.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Základem jakékoliv dobré péče tělo je každý týden používat prostředek BODY PEELING, což je peeling s přírodními proteiny. Poprsí a stehna obvykle potřebují speciální ošetření a Weyergans High Care Cometics nabízí široké spektrum vhodných výrobků.