Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

ZIMT CREME

Speciální výrobek pro kombinované kosmetické kompresní ošetření
SKOŘICOVÝ KRÉM ZIMT CREME je určen pro speciální použití v rámci diferencovaného ošetření celulitidy Weyergans High Care Cosmetics. SKOŘICOVÝ KRÉM ZIMT CREME je speciální výrobek pro použití doma nebo v salonu a používá se k celkovému zlepšení vzhledu pokožky při celulitidě. Extrakty a oleje obsažené v krému ZIMT CREME jsou dobře známé svými čisticími schopnostmi. Kožní tkáň vypadá po ošetření krémem ZIMT CREME hladší a jemnější.

Pokyny
Krém ZIMT CREME se nanáší po vyčištění na postižené partie pokožky. Vzhledem k vysokému obsahu éterických olejů si po nanesení krému ZIMT CREME pořádně umyjte ruce, aby nedošlo k podráždění při kontaktu s očima. Po aplikaci může kůže zčervenat. Toto zčervenání je normální a je známkou aktivity éterických olejů v kožní tkáni. Krém ZIMT CREME by měl zůstat na pokožce 20 minut; během tohoto času je nutná fyzická aktivita. Krém ZIMT CREME se nabízí v salonech jako speciální ošetření, kde k optimalizaci slouží speciální metoda - ZÁBALY.

Poznámka
Použité řasy jsou sušené sladkovodní řasy, které neobsahují žádné znečišťující látky: hnědé řasy, laminaria digitata, fucus vesiculosus, escenedesmus.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Celá řada výrobků pro diferencované ošetření celulitidy začíná týdenním ošetřením přípravkem BODY PEELING. V případě celulitidy slouží pro pravidelnou péči o tělo také pěna ALPHA MOUSSE, přípravek "AE" STICK a krém STYLER CREM. Firma Weyergans High Care Cosmetics nabízí široké spektrum přípravků pro ošetření celulitidy a pro celkovou péči o tělo.