Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

UV CARE

Ochranná emulze proti slunci se širokospektrálním LSF 18 a přidanými vysoce kvalitními živinami pro všechny typy pokožky
Emulze UV-CARE chrání proti slunci a je pokožkou velmi dobře snášena. Chrání pokožku před poškozujícími paprsky UV-A-, UV-B- i UV-C. Tím emulze UV-CARE zajišťuje zdravé a dlouhotrvající opálení.

Paprsky UV-A- a UV-B jsou zodpovědné za opálení kůže. Aby se kůže nespálila, získává potřebnou ochranu od emulze UV-CARE (ochranný faktor 18). Paprsky UV-C, které dopadají na zemi kvůli ztenčující se ozónové vrstvě, jsou velmi poškozující (jejich účinky se projevují později). Emulze UV-CARE chrání kůži jakoby kovovou fólií z velmi jemného titanu a kysličníku železitého (vzácné kovy), přes kterou paprsky UV-C nemohou proniknout.

Močovina v emulzi UV-CARE se vyrábí synteticky a a zlepšuje vázání vody v pokožce. Močovina je dobře známá svými zklidňujícími vlastnostmi v případě svědící, zčervenalé a odlupující se pokožky. Díky fruktóze získá pokožka další vlhkost a vitamíny. Vitamín E také slouží pro přirozenou konzervaci a ochranu proti světlu.

Pokyny
Emulze UV-CARE poskytuje ochranu a péči pro celou rodinu. Emulze UV-CARE je určena pro péči o obličej i tělo. Emulzi UV-CARE byste měli, pokud možno, použít patnáct minut před tím, než vyjdete na slunce. V případě intenzivního vystavení slunečním paprskům a dlouhého pobytu ve vodě doporučujeme aplikaci emulze po určité době zopakovat.

Poznámka
Z principu firma WEYERGANS HIGH CARE AG neprovádí testy na zvířatech. Všechny přípravky jsou zkoušeny výhradně v laboratořích (in vitro) a také na lidech (in vito). A tyto testy neprokázaly žádné kontraindikace.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky WEYERGANS HIGH CARE
Při pravidelném pobytu na slunci je možné udržovat pleť hladkou a měkkou s pomocí prostředků SOFT PEELING/BODY PEELING. Po provedení peelingu je pokožka připravena lépe absorbovat další přípravky. V rámci přípravy pokožky na intenzivní slunění (např. o prázdninách) by mělo být provedeno ošetření vitamínem A v ampulích, aby pokožka zesílila.

Chcete-li se opalovat bez starostí, musíte používat i další přípravky. WEYERGANS HIGH CARE COSMETICS nabízí široké spektrum přípravků jako jsou masky, ampule, koncentráty a přípravky na péči o pleť okolo očí.