Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

STYLER CREAM

Speciální masážní krém pro stimulaci lymfatického oběhu
Krém STYLER CREAM slouží pro speciální použití jako součást diferencovaného ošetření celulitidy Weyergans High Care AG. Krém STYLER CREAM je výrobek pro ošetření doma i v salonu a používá se k celkovému zlepšení vzhledu pokožky při celulitidě. Výtažky obsažené v krému STYLER CREAM přispívají ke stimulaci lymfatického oběhu. Používá se jako prevence rozvoje celulitidy nebo pro zlepšení již existující celulitidy. Tokoferol (vitamín E) a zvlhčující prostředky pěstují a chrání pokožku.

Pokyny
Krém STYLER CREAM je možné používat pro celé tělo. Rychle se vstřebává a na pokožce nezanechává žádné stopy.

Krém STYLER CREME byste měli používat každý den ráno a po fyzické námaze. Vtírá se kruhovými pohyby pod mírným tlakem, od kotníků nahoru až do slabin. Pro ošetření paží vtírejte krém STYLER CREAM lehkým tlakem od zápěstí až k podpaží. Měl by se vtírat na horní stranu poprsí, přes podkožní lymfatické uzliny při současném masírování, vždy směrem k srdci.

Poznámka
Při pravidelném používání pomáhá krém STYLER-CREAM v boji proti celulitidě. Je velmi bohatý a stimuluje lymfatický oběh. Je tak jemný a čistý, že ho mohou používat i malé děti.

Krém STYLER-CREAM zvyšuje účinnost speciálního ošetření v salonu.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Základem jakékoliv dobré péče tělo je každý týden používat prostředek BODY PEELING, což je peeling s přírodními proteiny. Poprsí a stehna obvykle potřebují speciální ošetření, a proto je od firmy Weyergans High Care AG k dispozici široký sortiment vhodných výrobků. Balzám RELAX BALM je ideální pro stimulaci lymfatického oběhu v létě, o prázdninách nebo za vysokých teplot.