Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

STYLER LIQUID

Sprchový gel
Gel STYLER LIQUID obsahuje jemné čisticí prostředky vyrobené zejména z přírodních rostlinných materiálů. Umožňuje jemné očištění pokožky bez poškození její ochranné vrstvy. Aktivní složka Farnesol je součást esenciálních olejů a působí proti mikrobům jako jsou bakterie, viry a houby. Brzdí růst bakterií a tedy předchází pocení.

Druhá aktivní složka, Geraniol, je také součástí esenciálních olejů. Má antibakteriální účinky na pokožku a brání množení bakterií. Jemná a čerstvá vůně gelu STYLER LIQUID uvolní tělo při sprchování.

Použití/Tip
STYLER LIQUID je sprchový gel, který můžete používat denně. Díky obsahu jemných detergentů nepřináší pokožce žádnou nevýhodu.

Se svou uklidňující vůní je gel STYLER LIQUID posledním přípravkem při jakémkoliv ošetření celého těla v salonu, po kterém by mělo následovat osprchování. V oblasti péče o nohy je možné gel STYLER LIQUID použít pro relaxační koupel nohou, a to díky jeho antibakteriálním a antimikrobiálním vlastnostem.

  • Poznámka
    Jemné a přírodní detergenty

  • I pro citlivé typy pleti

  • Zpomaluje růst bakterií

  • Snadné a úsporné použití

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Každá dobrá péče o tělo začíná každotýdenním použití přípravku BODY PEELING, což je peeling s přírodními proteiny. Balzám BODY BALM s kašmírem představuje vhodnou následnou péči o tělo, dodává pokožce výživu a vlhkost. Poprsí a stehna si vyžadují speciální péči s přípravky ze širokého a vysoce specializovaného sortimentu WEYERGANS High Care.