Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

pH+ BODY MASK

Tělová maska s jílem pro dekontaminaci a revitalizaci

Tělová maska pH+ BODY MASK slouží k dekontaminaci a revitalizaci pokožky a vrací hodnotu pH pokožky zpět do rovnováhy. Pokožka vypadá mimořádně díky jílu (který neutralizuje a podporuje výměnu iontů) a hodnota vnitřního pH se zvýší. Další cenné složky, jako například bláto a výtažek z řas, dodávají tkáni vlhkost a neuvěřitelné množství stopových prvků, minerálů a vitamínů a podporují metabolismus pokožky.

Tělová maska pH+ BODY MASK podporuje a zesiluje účinky různých ošetření celulitidy ve vašem salonu a podporuje neutralizační fázi v kombinaci s ošetřením pomocí přístrojů Vacustyler nebo Slide Styler. Navíc, účinky přičítané oleji tea tree oil poskytují rovnováhu a posilují imunitní systém.

Aplikace:

Maska pH+ BODY MASK se může používat na celé tělo a případně na obličej jako speciální ošetření. Po umytí pokožky naneste tenkou vrstvu masky pH+ BODY MASK a nechejte působit přibližně 20 minut (neusychá). Potom odstraňte teplými obklady. Pro optimalizaci léčby je možné použít speciální metodu "tělové zábaly" (kompresní zábaly) pro detoxikaci, ale také "zámotkové" zábaly s fleecem. Masku pH+ BODY MASK můžete také používat s několika kapkami MASÁŽNÍHO OLEJE ze řady SPA. Po vyčištění obličeje v průběhu ošetření doporučujeme použít masku pH+ BODY MASK pro neutralizaci a tonizaci pokožky. Naneste a nechejte působit přibližně 10 minut, pak odstraňte pomocí teplých obkladů a tonika TONE UP.

Poznámka

Z principu firma WEYERGANS HIGH CARE AG neprovádí testy na zvířatech. Všechny přípravky jsou zkoušeny výhradně v laboratořích (in vitro) a také na lidech (in vito). A tyto testy neprokázaly žádné kontraindikace.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky WEYERGANS HIGH CARE COSMETICS

Každá dobrá péče o tělo začíná každotýdenním použitím přípravku BODY PEELING, který obsahuje přírodními proteiny. Krém STYLER CREME by měl být používán každý den k aktivaci lymfatického toku a vyčištění pokožky a tukové tkáně. Balzám BODY BALM obsahuje aloe vera a sójový olej a podporuje ideální vlhkost a pružnost u všech typů pleti. Balzám BODY BALM je obzvláště vhodný pro použití po opalování.