Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

ALPHA MOUSSE

Obohacená pěna jako podpora ošetření celulitidy a slabých pojivových tkání.

Pěna ALPHA MOUSSE se používá na celé tělo jako podpora ošetření celulitidy a slabých pojivových tkání. Působí proti nepravidelné pokožce s dolíčky, pro podporu, zintenzivnění a zkrácení kosmetického ošetření jako například diferencované ošetření celulitidy (mechanická lymfatická drenáž a podtlaková masáž, ultrazvuk nebo elektrostimulace).

Když je pěna ALPHA MOUSSE se svými fytohormony použita na pokožce, reaguje s podložními vrstvami pokožky prostřednictvím fyziologického mechanismu. Jiné hodnotné příměsi, jako kofein, semena guarany a karnitin, zlepšují krevní oběh a stimulují buňky. Účinky byly ověřeny na surovinách.

Pokyny

Pěnu ALPHA MOUSSE byste měli používat dvakrát denně alespoň čtyři týdny a po čtyřech týdnech jen jednou denně, nejraději ráno. Lahvičku s pěnou ALPHA MOUSSE dobře zatřeste, podržte ji svisle a naneste pěnu na pokožku. Naneste pěnu ALPHA MOUSSE v tenké vrstvě na ty části těla, u kterých je nutné zlepšit vzhled pokožky.

Poznámka

Pěna ALPHA MOUSSE se používá zejména pro kontrolu raných fází konverze estrogenu v pokožce. Estrogeny se pak nemohou uložit do tukových buněk. Speciální fytokomplex umožňuje uvolnění uložených mastných kyselin. Pěna ALPHA MOUSSE použitá na pokožce reaguje na podložní vrstvy pokožky prostřednictvím fyziologického mechanismu. Jiné hodnotné příměsi, jako kofein, semena guarany a karnitin, zlepšují krevní oběh a stimulují buňky.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care Cosmetics

Místa s velkým množstvím tuku by měla být dále ošetřena přípravkem "AE" STICK (viz informační leták pro přípravek "AE" STICK). Pěna ALPHA MOUSSE se vstřebává rychle, takže může následovat drenáž s krémem STYLER CREME (viz informační leták pro krém STYLER CREME). Krém STYLER CREME se používá k aktivaci lymfatického toku a vyčištění pokožky a tukové tkáně.