Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

STYLER FORMULA V AMPULÍCH

Speciální přípravek pro diferencované ošetření celulitidy
Přípravek STYLER FORMULA se používá pro posílení a zpevnění pokožky celého těla. Přípravek STYLER FORMULA obsahuje cenná séra s organickými výtažky, které zrychlují růst a dělení buněk. Tato reakce byla vyzkoušena a ověřena na surovinách. Při intenzivním používání může přípravek STYLER FORMULA posílit pokožku na celém těle. Přípravek STYLER FORMULA byste měli používat pravidelně a dlouhodobě. Doporučuje se provést několik terapií ročně, v závislosti na stavu kožní tkáně.

Pokyny
Přípravek STYLER FORMULA byste měli používat na vyčištěnou a odmaštěnou pleť. Před použitím ampulí dobře zatřeste. Odlomte krček ampule a potom kousek po kousku naneste její obsah na pokožku. Je důležité používat přípravek STYLER FORMULA pravidelně a denně.

Poznámka
Přípravek STYLER FORMULA posiluje a zpevňuje pokožku a měl by být používán denně jako ošetření. Modrý nádech je způsoben neškodnou potravinářskou chemikálií a chrání obsah ampulí před UV paprsky. Fibrostimulin je špičková přísada, která se v současné době používá ve farmakologii a lékařství pro urychlení hojení.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Základem jakékoliv dobré péče tělo je každý týden používat prostředek BODY PEELING, což je peeling s přírodními proteiny. Po té, co se přípravek STYLER FORMULA vstřebá, naneste na pokožku balzám BODY BALM, abyste jí dodali další vlhkost. Přípravek STYLER FORMULA je součástí diferencovaného ošetření celulitidy. Ve většině případů partie těla, jako břicho, nohy, hýždě a boky obvykle potřebují speciální ošetření. Firma Weyergans High Care AG nabízí široké spektrum dalších speciálních přípravků a metod.