Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

C 7 PLUS

Hydratační denní krém s vitamínem C
Hydratační denní krém C7 PLUS pro obličej a dekolt poskytuje pokožce ochranu a dodává jí vlhkost. Vitamín C je záměrně zapouzdřený, aby se uvolnil až po vmasírování krému do pokožky. Takováto čerstvá aplikace umožňuje pokožce, aby vstřebala čistý vitamín C. Vitamín C představuje významnou pomoc při budování pojivových tkání. Aloe vera je známá po staletí svojí vynikající schopností dodávat vlhkost a používá se k čištění pokožky.

Jojobový olej, známý jako "tekuté zlato", je rozpustný ve vodě a tak je schopný dobře pronikat do pokožky a dodávat jí vlhkost, pokožka je pak hladká a měkká. Alantoin vyživuje pokožku; pro ochranu pokožky se do krému C7 PLUS také přidává titandioxid, který působí jako UV filtr přátelský k pokožce.

Pokyny
Hydratační denní krém C7 PLUS s vitamínem C se nanáší na obličej, krk a dekolt po důkladném vyčištění. Krém musí být lehce vmasírován, aby perličky s vitamínem C praskly. Po vmasírování nechejte vstřebat. Krém C7 PLUS byste měli používat ráno a večer.

Poznámka
Krém C7 PLUS obsahuje čerstvý vitamín C, který je zapouzdřený v řasách. Kapsle se v průběhu masáže rozpustí a vitamín C se pak uvolní. Krém C7 PLUS obsahuje JOJOBOVÝ OLEJ, řasy a alantoin. Je tedy vhodný pro suchou pokožku. Příměsi krému C7 PLUS chránící před světlem mohou zabránit stárnutí pokožky.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Balzám CLEANSING BALM je vhodný pro rychlé a důkladné čištění, protože kombinuje čištění a tonizaci v jednom výrobku. Čisticí systém zahrnující mléko CLEANSING MILK, tonikum TONE UP a sprej HYDRO SPRAY si vyžaduje jen velmi málo času a je vhodný pro zralou a náročnou pokožku. Pro speciální péči a pro terapie je k dispozici široký sortiment ampulí, koncentrátů a masek. Přípravky EYE SENTIAL nebo TIMELESS EYECARE jsou ideální pro ošetření pleti okolo očí.