Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

HIGH-DERM

Regenerační vitamínová pleťová maska
Maska HIGH DERM je regenerační vitamínová pleťová maska pro jakoukoliv pokožku, která potřebuje péči. Obsažený olej dodává pokožce vitamíny, které potřebuje, aby mohla regenerovat buňky. Vitamíny také slouží jako inhibitory volných radikálů a chrání pokožku proti poškození životním prostředím. Výtažky z aloe vera a řas pěstují a zvlhčují pokožku. Jakákoliv změna barvy tohoto produktu je způsobena použitými surovinami a je znamením přírodní jakosti a kvality.

Pokyny
Použití masky představuje vždy speciální péči nebo terapii pro pokožku. Maska HIGH DERM by se měla nanášet na vyčištěnou pleť jednou nebo dvakrát týdně. Před použitím by měla být pleť kolem očí ošetřena speciálním přípravkem pro tato místa.

Tenká vrstva masky HIGH DERM se nanese na obličej, krk a dekolt. Díky dávkovači s pumpičkou je použití masky úsporné a hygienické, pro jednu aplikaci je potřebných pět dávek. Nechejte masku působit 15-20 minut v uvolněné atmosféře, potom odstraňte jakékoliv zbytky obklady s vlažnou vodou

Poznámka
Maska HIGH-DERM pro obličej, krk a dekolt regeneruje pleť a dodává jí potřebné vitamíny. Přípravky obsahující vitamíny jsou obzvláště vhodné pro péči o pleť v tmavších měsících a jsou nezbytné pro uživatele solárií. Jakékoliv změny barvy jsou způsobené přírodními složkami a jsou znakem kvality.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Náročná pokožka potřebuje čištění vhodné pro daný typ pleti, jako je čisticí systém zahrnující mléko CLEANSING MILK a tonikum na obličej TONE UP. Výběr prostředků pro denní a noční péči závisí na celkovém stavu pokožky a také na ročním období. Přípravek EYE LIFE poskytuje speciální péči pro citlivou a obvykle suchou pleť okolo očí.