Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

HYDRO MOUSSE

Vitamínová pěna pro péči o obličej
Vitamínová pěna HYDRO MOUSSE pro péči o obličej má speciální vlastnosti, které zajišťují propracovanou hydratační péči pro muže i ženy. Lehká pěna v sobě kombinuje praktickou aplikaci se skvělými, moderními složkami. Pěna HYDRO MOUSSE poskytuje hydratační péči na velmi vysoké úrovni při snadném, přesném a hygienickém dávkování. Klimatizované místnosti, nesprávný pitný režim, silné slunce - to vše narušuje schopnost pokožky vázat vlhkost.

Výsledkem jsou počínající linie a vrásky na pokožce a pocit napnuté pleti. Hyaluronová kyselina a pentylen-glykol jsou vynikající zvlhčovače pro pokožku. Zvlhčovače mají okamžitý účinek, ale slouží k dlouhodobému zlepšení pleti. Rostlinný výtažek obsahující draslík dává pokožce schopnost uchovat si více vlhkosti. Zlepšení vlhkosti v pokožce je měřitelné a bylo vyzkoušeno na surovinách. Jsou zde obsaženy i různé vitamíny, které zásobují a regenerují buňky pokožky. Pokožka potřebuje vitamíny jako inhibitory volných radikálů tak, aby nedocházelo k poškozování buněk a aby byla zlepšena regenerace pojivových tkání.

Pokyny
Použití závisí na osobních potřebách, vitamínovou pěnu HYDRO MOUSSE můžete používat, jak často chcete. Díky dávkovači je aplikace pěny snadná a úsporná. Jedna dávka postačí pro obličej, krk a dekolt. Naneste vitamínovou pěnu HYDRO MOUSE jako denní nebo noční péči po vyčištění a nechejte vstřebat. Vitamínová pěna HYDRO MOUSSE je také ideální pro muže jako péče o obličej po holení. Rychle se vstřebává a má příjemnou, neutrální vůni.

Poznámka
Pěna HYDRO MOUSSE obsahuje, stejně jako přípravek EYE SENTIAL, pouštní rostlinu Imperata cylindrica, která pomáhá vázat a ukládat vlhkost. Lehká pěna obsahuje vitamíny a hyaluronovou kyselinu (vyráběnou biotechnologií). Může být ideálně zkombinován s JOJOBOVÝM OLEJEM a AVOKÁDOVÝM OLEJEM. Různé rostlinné výtažky a vitamíny zaručují dobrou konzervaci výrobku.

Doplňková péče s výrobky Weyergans High Care Cosmetics
Základem každé dokonalé péče o pleť je zabránit jakémukoliv poškození pleti jejím pečlivým čištěním. Mléko CLEANSING MILK a tonikum TONE UP připraví pokožku pro následné ošetření pěnou HYDRO MOUSSE. Pokud vaše pokožka již vykazuje příznaky stárnutí, doporučujeme, abyste používali bohatý hydratační krém VIVA pro noční péči. Pokožka potřebuje další regeneraci na konci léta a zimy. Namáhání pokožky způsobené teplem, chladem a větrem může být zmírněno použitím přípravku SOFT PEELING na peeling obličeje, přípravku HYALURON PURE a zvlhčující masky SET UP.