Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

CLEANSING BALM

Čisticí mléko, pleťové tonikum a do hloubky působící péče o obličej
Balzám CLEANSING BALM je čisticí balzám vlídný k pokožce. Jako balzám je kombinací čisticího prostředku a pleťového tonika. Balzám CLEANSING BALM je důkladný, rychlý čisticí prostředek pro normální až mastnou pokožku, ale je možné jej používat i pro rychlé čištění normální až suché pokožky, protože ji při čištění nevysušuje.

Balzám CLEANSING BALM je vhodný pro ty, kteří nemají dost času, ale nechtějí se vzdát čištění. Balzám CLEANSING BALM čistí pokožku a dodává jí vlhkost, aniž by poškodil ochranou kyselou vrstvu pokožky.

Pokyny
Balzám CLEANSING BALM se používá ráno a večer. Lehce se nanáší na obličej, krk a dekolt, vmasírujeme se vlhkými dlaněmi a pak se opláchne velkým množstvím teplé vody. Pokožka je optimálně připravena pro následnou péči. Balzám CLEANSING BALM je také vhodný pro odstranění očního make-upu a může se používat jako sprchový gel.

Poznámka
Balzám CLEANSING BALM od firmy HIGH CARE COSMETICS neobsahuje žádné agresivní tenzidy, které by ovlivňovaly přirozenou kyselou rovnováhu pokožky. Díky novému emulgačnímu systému je balzám CLEANSING BALM výjimečně jemný, a to aniž by se musel vzdát čisticích schopností. Dokonalý pro rychlé, důkladné čištění také v průběhu dne.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Vyberte si své výrobky podle stavu vaší pokožky. Denní a noční péče se vybírá podle obsahu mastnoty a vlhkosti v pokožce a také podle ročního období. Pravidelný peeling přípravkem SOFT PEELING je důležitý pro jakýkoliv typ pokožky, stejně jako speciální péče o pleť okolo očí. Přípravek EYE LIFE s kuličkovým aplikátorem je ideální pro cestování nebo v průběhu dne. Přípravek EYE SENTIAL poskytuje speciální ochranu před sluncem a obsahuje vynikající zvlhčující látky. Terapie by měly být naplánované na změnu ročního období; je k dispozici široký výběr masek, ampulí a koncentrátů.