Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

TONE UP

Čistící tonikum na obličej
Občerstvující a čistící tonikum na obličej pro odstranění přípravku CLEANSING MILK a těžko odstranitelných zbytků makeupu. Čisticí systém zahrnující přípravek CLEANSING MILK a tonikum TONE-UP brání styku pokožky s možná kontaminovanou a tvrdou vodou. Stabilizuje ochranný povlak pokožky. Vyhlazuje a připravuje na následující péči. Bylinné příměsi, aloe vera a alantoin dodávají vlhkost.

Pokyny
Naneste tonikum TONE UP na bavlněný tampón a rozetřete ho lehkými pohyby směrem nahoru, až do odstranění přípravku CLEANSING MILK. Tonikum TONE UP je vhodné také pro obklady očí. Namočte bavlněné tampóny v toniku TONE UP a nechejte je 15 minut ležet na očích. Výtažek z heřmánku uvolní tlak a uklidní unavené oči.

Poznámka
Je již nějakou dobu známo, že čištění vodou a přípravkem CLEANSING MILK má z dlouhodobého hlediska dehydratující účinky. Voda odebírá z pokožky vlhkost, mastnotu a látky vázající vlhkost. Proto firma Weyergans High Care Cosmetics doporučuje odstraňovat přípravek CLEANSING MILK tonikem TONE-UP. Rozdíl pocítíte již po několika dnech. Tonikum TONE-UP od HIGH CARE COSMETICS je oživující, občerstvující tonikum na obličej bez alkoholu. Obsahuje uklidňující rostlinné příměsi, zejména výtažek z heřmánku, ve kterém se nacházejí všechny kosmeticky hodnotné základní esence, tak zvané flavinoidy. Rostlinný výtažek z měsíčku lékařského (calendula) je v péči o pokožku vysoce ceněn. Obsahuje saponiny chránící pokožku, které mají protizánětlivé, léčivé a křeče uvolňující vlastnosti.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care Cosmetics
Vyberte si své výrobky podle stavu vaší pokožky. Denní a noční péče je závislá na obsahu mastnoty a vlhkosti v pokožce a také na ročním období. Každý typ pokožky potřebuje pravidelný peeling s přípravkem SOFT PEELING a speciální péči o pleť kolem očí. Přípravek EYE SWENTIAL pomáhá předcházet zejména poškození sluncem a obsahuje nejlepší zlhčující přísady. Kosmetika se jmelím může zajistit skutečně exkluzivní péči a pleť kolem očí. Aplikace kúr by měly být naplánované mezi sezónami. Proto je k dispozici široká škála koncentrátů, masek a ampulí. Radu hledejte u odborníka na krásu.