Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

EYE SENTIAL

Ochrana a péče pro oči
EYE SENTIAL je gelový krém pro speciální péči o náročnou pokožku okolo očí a rtů. Pleť okolo očí je tenčí než pleť na zbytku obličeje a ztrácí pružnost velice rychle. Linie a vrásky se tvoří rychle zejména kvůli mimice a celkovému procesu stárnutí. Gel EYE SENTIAL věnuje pokožce pozornost a péči, kterou potřebuje, aby nedocházelo k vráskám kolem očí a rtů. Tento výjimečně úsporný gelový krém obsahuje hodnotné složky, které dodají pokožce vlhkost.

Fytohormon, napodobenina přírodního hormonu, reguluje zytokinovou rovnováhu. Zytokinová rovnováha je zodpovědná za mnohé příznaky stárnutí. Fytohormon lipopeptid se také přirovnává k "hormonu mládí", zvyšuje pružnost pokožky. Rostlinný výtažek obsahující draslík a přírodní zvlhčovače dávají pokožce schopnost uchovat si více vlhkosti. Zvýšení vlhkosti v pokožce je měřitelné a bylo vyzkoušeno na surovinách. Přípravek EYE SENTIAL s vitamínem E obsahuje vysoký přírodní ochranný faktor a chrání pokožku před poškozením sluncem a světlem.

Pokyny
Do přípravku EYE SENTIAL je přidáno jen malé množství konzervačních přísad. Je chráněn hygienickým dávkovačem s pumpičkou, který zajišťuje optimální dávkování. Jedna dávka postačí pro obě oči a rty. Po jemném vyčištění vklepejte krém EYE SENTIAL do pokožky, začněte pod řasami, pak směrem ke spánkům a okolo očí. Krémový gel se rychle vstřebává, takže se můžete okamžitě nalíčit. Zbytek krému se rozetře okolo úst.

Poznámka
Přípravek EYE SENTIAL obsahuje speciální zvlhčující látky. Draslík obsahující pouštní rostlina Imperata cylindrica může udržet vlhkost. Draslík je nezbytný pro pevné pojivové tkáně. Speciální lipoproteid reguluje rovnováhu cytokinů, které zprostředkují a aktivují množení buněk. Navíc přípravek EYE SENTIAL obsahuje vitamín E, přirozenou ochranu pro světlu, protože většina poškození pokožky je způsobena ultrafialovým zářením.

Doplňková péče s výrobky Weyergans High Care Cosmetics
Mléko CLEANSING MILK a tonikum TONE UP tvoří ideální čisticí systém pro suchou, citlivou pokožku. Široký sortiment koncentrátů, ampulí a masek je k dispozici pro speciální péči o pokožku i pro terapie. Zvlhčující ampule VIVA FLUID a přípravek VIVA MOISTURIZER dodávají pokožce vlhkost.