Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

EYE LIFE

Speciální péče o pleť okolo očí
Přípravek EYE LIFE slouží pro speciální péči o jemnou pleť okolo očí. Pleť okolo očí je tenčí než pleť na zbytku obličeje a ztrácí pružnost velice rychle. Přípravek EYE LIFE se používá pro posílení této citlivé tkáně. Přírodní protein podporuje růst buněk pokožky; tato vlastnost byla testována na surovinách. Výtažek z mořských řas a chaluh zvlhčuje a váže vlhkost v pokožce.

Pokyny
Přípravek EYE LIFE speciální péče o oči by měl být používán na vyčištěnou pokožku ráno a večer. Přípravek EYE LIFE naneste pomocí kuličky na pokožku, začněte pod řasami okolo očí až ke kořenu nosu. Pokud jsou víčka opuchlá, je možné používat přípravek EYE LIFE chlazený (skladujte ho v ledničce).

Poznámka
Přípravek EYE LIFE od HIGH CARE COSMETICS je moderní prvotřídní výrobek na gelové bázi. Byl vyvinut zejména pro citlivou náročnou pokožku okolo očí. Výrobek neobsahuje žádný olej nebo tuk, který by se mohl dostat do očí a způsobit jejich podráždění. Přípravek EYE LIFE používá výtažky z chaluh a výtažky z tropické časy (ruducha) s vysokým aniontovým nábojem. Tyto přírodní látky mohou stimulovat buňky bazální membrány - to jest vrstvy pokožky, která je zodpovědná za růst, pružnost a zdraví celé kožní tkáně.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Součástí dobré péče o pleť je čištění vhodné pro konkrétní typ pokožky. Balzám CLEANSING BALM je rychlý, důkladný prostředek na čištění, čisticí systém zahrnující mléko Cleansing Milk a tonikum TONE UP je cenný pro péči o náročnou pokožku. Denní a noční péče závisí na obsahu mastnoty a vlhkosti v pokožce a na celkovém stavu pokožky. Široký sortiment masek, ampulí a koncentrátů je k dispozici pro speciální péči i pro terapie.