Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

VIVA

Bohatý hydratační krém pro péči o obličej
Krém VIVA je 24-hodinový krém (LPF 4) pro suchou pokožku Jako výrobek obsahující vodu a olej (více vlhkostí, menší obsah oleje) je krém VIVA vhodný pro denní a noční péči o náročnou pokožku. Přírodní zvlhčující látky dodávají pokožce vlhkost a vitamíny, které potřebuje po celý den.

Pokyny
Hydratační krém VIVA se používá ráno a večer po dokonalém vyčištění pleti pomocí čisticího systému zahrnujícího mléko CLEANSING MILK a tonikum na obličej TONE UP. Naneste hydratační krém VIVA na obličej, krk a dekolt a lehce ho vmasírujte. Rychle se vstřebává a vytváří ideální základ pro líčení.

Poznámka
Aktivní hydratační krém VIVA je výrobek, který udržuje pokožku zvlhčenou po celý den. Je bohatší než krém C7 od HIGH CARE COSMETICS, takže dodává ještě více vlhkosti zralé, suché pokožce. Rychle se vstřebává a na pokožce nezanechává žádný lesk. Krém VIVA uchovává pokožku hedvábně měkkou po celý den. Dokonce za extrémních podmínek, např. v klimatizovaných nebo přetopených místnostech, se vám pokožka ošetřená krémem VIVA nikdy nebude zdá suchá nebo příliš napnutá.

Doplňková péče s výrobky Weyergans High Care Cosmetics
Při péči o suchou pokožku používejte čisticí systém skládající se z mléka CLEAINSING MILK a tonika TONE UP každý den a jednou týdně použijte prostředek SOFT PEELING s přírodními proteiny. Terapie zahrnující masky a ampule by měly být naplánovány na změnu ročního období. Široký sortiment speciálních přípravků je k dispozici od Weyergans High Care Cosmetics.