Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

SOFT PEELING

Peeling pro obličej s přírodními proteiny
Přípravek SOFT PEELING je ideální pro pravidelné jemné hloubkové čištění pleti obličeje. Přípravek SOFT PEELING obsahuje malé oblé abrazivní částice, které jemně odstraňují šupinatou kůži. Přirozené proteiny umožní pokožce, aby obnovila svoji ochrannou vrstvu a předcházejí předčasnému rohovatění šupinaté pokožky. Alantoin a sojový olej jsou zde použity, aby dodaly pokožce mastnotu a vlhkost. Arnika je dobře známá svým uklidňujícím účinkem na pokožku.

Pokyny
Přípravek SOFT PEELING by měl být používán jednou týdně nebo podle potřeby častěji. Pokud je pokožka velmi suchá, je možné přípravek SOFT PEELING používat dvakrát týdně. Vmasírujte si jej do pokožky obličeje, krku a dekoltu vlhkýma rukama, opláchněte teplou vodou a potom použijte doporučený produkt.

Poznámka
Vedle ochranného proteinového komplexu obsahuje přípravek SOFT- PEELING také výtažek z arniky a alantoin, který okamžitě zmírňuje jakékoliv podráždění pokožky, takže je vhodný dokonce i pro citlivou pokožku. Vynikající snášenlivost je dále zvýšena přírodním sójovým olejem, který usnadňuje vmasírování přípravku bez podráždění pokožky.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care Cosmetics
Před použitím přípravku SOFT PEELING by měla být pokožka vyčištěna balzámem CLENSING BALM nebo čisticím systémem zahrnujícím mléko CLEANSING MILK a tonikum TONE UP. Vyberte si svoji následnou péči podle stavu vaší pokožky. Denní a noční péče se stanoví podle obsahu mastnoty a vlhkosti v pokožce a také podle ročního období. Jemná pleť okolo očí potřebuje zvláštní péči, například s přípravky EYE LIFE nebo EYE SENTILAL. Terapie by měly být naplánované na změnu ročního období a je k dispozici široký výběr masek, ampulí a koncentrátů.