Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

CRYSTAL COLLAGEN GEL MASK

Přírodní kolagen z mořských řas s hyaluronem a zvlhčujícím faktorem
Maska CRYSTAL COLLAGEN GEL MASK je gelová maska na obličej. V ní obsažený výtažek ze Sargassum Filipendula je extrakt z hnědé řasy, který dodává pokožce řasový kolagen. Působí jako prevence proti vráskám, chrání pokožku a poskytuje jí minerály a stopové prvky. Aktivní složka hyularon váže vlhkost a ukládá ji do kostry pojivové tkáně. Dává pokožce hladký a pevný vzhled.

Arbutin je přírodní složka, která může vybělit pigmentové skvrny a vyčistit nerovnoměrný tón pokožky. NMF účinkuje proti existujícímu zrohovatění a zmírňuje tvorbu dalšího.

Pokyny
Opatrně vyjměte děrovanou masku CRYSTAL COLLAGEN GEL MASK z obalu a položte ji na obličej.

Lehce přitlačte masku vlhkými prsty tak, aby pokryla celý obličej. Po 30 minutách ošetření sejměte masku CRYSTAL COLLAGEN GEL MASK z obličeje, zbytky buďto vmasírujte nebo odstraňte teplým obkladem. Maska CRYSTAL COLLAGEN GEL MASK je vhodná pro každý typ pleti a hodí se zejména pro ochlazující léčbu v létě.

  • Chladicí gelová maska s okamžitým, viditelným výsledkem
  • Vhodná i pro ošetření mužů
  • Vysoce kvalitní složky zpevňují, zvlhčují a regenerují pokožku
  • Dokonalá pro mastnou a smíšenou pleť

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Péče o pleť závisí na jejím celkovém stavu a jejich potřebách, ale také na ročním období. Péče o tělo, zejména poprsí, stehna, břicho a boky obvykle potřebuje speciální produkty a WEYERGANS HIGH CARE COSMETICS jich nabízí široký výběr. Více informací, popisů a doporučení naleznete v průvodci uživatele HIGH-CARE ® .