Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče
Poznámka: Mléko CLEANSING MILK je součást čisticího systému.

CLEANSING MILK

Čistící mléko pro obličej
Mléko CLEANSING MILK je součást čisticího systému. Jemně odstraňuje z pokožky přebytečnou mastnotu, špínu, pot i make-up. V čisticím systému se emulgované mléko odstraňuje pomocí tonika na obličej Tone up nakapaného na kosmetické tampóny. V tomto případě tonikum nahrazuje vodu a brání tak tomu, aby se kontaminovaná voda dostala do kontaktu s pokožkou.

Mléko CLEANSING MILK také jemně odstraňuje oční make-up. Čištění obličeje se systémem zajišťuje péči a ochranu pro citlivou a suchou pokožcu.

Pokyny
Naneste mléko CLEANSING MILK na dlaně a vmasírujte ho do obličeje jemnými krouživými pohyby. Chcete-li odstranit oční make-up, použijte mléko CLEANSING MILK na zvlhčeném kosmetickém tampónu. Emulgované mléko CLEANSING MILK se odstraňuje pouze tonikem na obličej TONE UP. Tonikum TONE UP je doplňkový výrobek v čisticím systému, je laskavý k pokožce, jemný a zklidňující. Tonikum TONE UP na kosmetických tampónech se používá pro odstranění čisticího mléka z pokožky.

Poznámka
Mléko CLEANSING MILK je výjimečně laskavé k pokožce a neobsahuje žádné agresivní tenzidy. Jemné aktivní čisticí příměsi udržují přirozenou kyselou rovnováhu pokožky, a to bez zmenšení čisticích schopností.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Vyberte si své výrobky podle stavu vaší pokožky. Denní a noční péče se vybírá podle obsahu mastnoty a vlhkosti v pokožce a také podle ročního období. Pravidelný peeling přípravkem SOFT PEELING je důležitý pro jakýkoliv typ pokožky, stejně jako speciální péče o pleť okolo očí. Přípravek EYE SENTIAL poskytuje speciální ochranu před sluncem a obsahuje vynikající zvlhčující látky. Pro exkluzivní péči o pleť okolo očí vyzkoušejte kosmetiku se jmelím TIMELESS. Terapie by měly být naplánované na změnu ročního období; je k dispozici široký výběr masek, ampulí a koncentrátů.