Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

HYDRO FLUID

Chrání, oživuje a zpevňuje pokožku pleti po vyčištění
HYDRO FLUID poskytuje intenzivní dodatečné zvlhčení pro suchou pleť. Používá se jako součást čisticího systému a díky bohatému obsahu účinných složek poskytuje optimální péči pro hlubší vrstvy pokožky. V praktické lahvičce s rozprašovačem je užitečný v létě, například pro přidání dodatečné vlhkosti pokožce v průběhu opalování, může být používán pro intenzivní péči o vlasy a pro zafixování nalíčení. Také slouží pro občerstvení unavené a namáhané pokožky v průběhu dne.

Vitamíny obsažené ve spreji Hydro Fluid stimulují metabolismus buněk a mají pozitivní vliv na obranný mechanismus a ochranné funkce pokožky.

Pokyny
Sprej HYDRO FLUID slouží pro pravidelnou péči o suchou pokožku po jejím vyčištění pomocí čisticího systému. Kapalina se může nanášet na obličej, krk a dekolt na kosmetickém tamponu. Také můžete zavřít oči a sprej Hydro Fluid držený v natažené ruce si můžete nastříkat na obličej, abyste pocítili příjemné účinky okamžité relaxace. Zvyšte tlak v nádobce pomocí pístu ve víčku a potom stiskněte tlačítko pro stříkání.

Poznámka
Sprej HYDRO-FLUID od HIGH CARE COSMETICS je bohatý na vitamíny a aktivní prvky. Obsahuje ricínový olej rostlinného původu, který doplňuje a vyhlazuje pokožku a pomáhá jí udržet vlhkost. Sprej HYDRO-FLUID také obsahuje vzácný výtažek z koňského kaštanu a alantoin, který stimuluje metabolismus pokožky a má hojivé účinky.

Bylinný komplex poskytuje vitamíny A, D, F a H a vitamíny skupiny B. Tyto vitamíny dodávají pokožce mimořádně velké množství doplňkových látek, které posilují odolnost a ochranné funkce pokožky.

Pro regulaci a stabilizaci hladiny pH pokožky sprej HYDRO-FLUID také obsahuje kyselinu citrónovou, a to biotechnologického původu.

Doplňková péče s výrobky Weyergans High Care Cosmetics
Sprej HYDRO-FLUID představuje třetí fázi čisticího systému zahrnujícího čisticí mléko Cleansing Milk a tonikum Tone up. Denní a noční péče závisí na obsahu mastnoty a vlhkosti v pokožce a také na ročním období. Suchá pokožka by měla být ošetřena přípravkem Soft Peeling jednou týdně. K dispozici jsou i speciální přípravky pro péči o jemnou pleť okolo očí.