Celulitida

Odstranění celulitidy

Ultrazvuková liposukce

Vlastnosti
Pokyny
Poznámky
Doplňková péče

SET UP

Hydratační pleťová maska, zklidňující a chladící
Chladicí a zvlhčují vlastnosti masky SET UP se skrývají v její lehké gelové konzistenci. Maska SET UP má občerstvující a chladící účinky díky výtažkům z řas; bambucký tuk je olej velmi přátelský k pokožce a upravuje její stav. Jojobový olej, "tekuté zlato", je rozpustný ve vodě a velmi dobře proniká do pokožky a dodává jí vlhkost. Vitamín E se v masce SET UP používá jako inhibitor volných radikálů a předchází tak poškozování buněk. Maska SET UP ke vhodná pro každý typ pleti, pro suchou i mastnou, nečistou pokožku.

Pokyny
Použití masky představuje vždy doplňkovou péči nebo terapii pro pokožku. Maska SET UP by se měla nanášet na vyčištěnou pleť jednou nebo dvakrát týdně. Před nanesením použijte vhodný prostředek na pleť okolo očí. Maska SET UP se roztírá v tenké vrstvě v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Díky dávkovači s pumpičkou je použití masky úsporné a hygienické, pro jednu aplikaci je potřebných pět dávek. Nechejte masku působit 15-20 minut v uvolněné atmosféře, potom odstraňte jakékoliv zbytky obklady s vlažnou vodou

Poznámka
Maska SET-UP chladí a zklidňuje pokožku, zmírňuje podráždění a zmenšuje rudost způsobenou stresem. Po ošetření maskou SET UP má pleť rovnoměrný, dobře ošetřovaný vzhled.

Doplňková péče s kosmetickými výrobky Weyergans High Care
Součástí dobré péče o pleť je zejména vhodné čištění, například balzámem CLEANSING BALM pro suchou pokožku. Denní a noční péče se vybírá podle celkového stavu pokožky a také podle ročního období. Přípravek EYE LIFE je ideální pro ošetření suché a citlivé pleti okolo očí.